Kalbimdeki Deniz 15. Bölüm Özeti Yeni Bölümde Neler Olacak?

     
Kalbimdeki Deniz yeni bölüm fragmanı izle yayınlanmıştır. Yeni tanıtımında neler olacaktır? Kalbimdeki Deniz 4 Şubat 2017 Cumartesi Mustafa’nın uğradığı saldırıyı fırsata çeviren Fikriye, Figen’i Mustafa’nın üzerine salarken, Ece’yi ve Deniz’i de ezmeyi dener ama Mirat’tan ağır bir karşılık alır.  İbrahim’in tepkisi yüzünden Mustafa’yla iletişim kuramayan Ece çok üzülür. Deniz yeni başladığı işinde, aşçı Emin’in kumpaslarıyla mücadele ederken, Orhan Deniz’in dikkatini çekebilmek için numaralar yapar. Mirat, Salman Ağa’nın arayıp görüşmek istemesiyle tedirgin olur. Deniz ve Mirat’ın kazaran yakınlaşmalarını gören Diyar’ın tepkisi, Deniz’i çok huzursuz eder. Ece’nin şikayetiyle içeri alınan ama delil yetersizliğiyle bırakılan Ferhat, Ece’ye diş biler kalbimdeki deniz 15.bölüm fragmanı intikamını alır. Ece yaşadığı şokla mahvolurken, Diyar ve Mirat büyük bir tehlikeyle burun buruna gelir.

Yıldızlar Şahidim 2. Bölüm Fragmanı 3 Şubat Cuma Yayınlandı

     
Herkesin beğenisini kazanmış ünlü bir pop şarkıcısı olan Aras ve umutsuzca ona aşık olan sıradan bir mahalle kızı olan Haziran'ın aşkı giderek büyüyor. Aralarında bir çok sınıf farkı olduğu halde bir konser sırasında Aras onca insan arasından Haziran'ı seçer. Eski bir şarkıcı olan Zeynp Haziran'a yardımcı olur ve büyük bir yıldız yaratmaya niyetlidir. Zeyno Haziran'ı Fikret'in karşısına rakip olarak çıkarır.

Arka Sokaklar 427. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Neler Olacak?

     
Arka Sokaklar Yeni Bölümü Özeti Arka Sokaklar.Bölüm Fragmanı 427.Bölüm 4 Şubat izle Arka Sokaklar 427.Bölüm Tanıtım Fragman Kenan, Sezgin’i himayesine alır. Rıza ve ekibinden intikamını almak için istediği her şeyi yapacaktır. Tabii ki bunun karşılığında Sezgin’den bir isteği vardır. Kendisinin zamanında tutuklanmasını sağlayan Savcı Bekir’in ortadan kaldırılması…

Bu Şehir Arkandan Gelecek 5. Bölüm Fragmanı Yayınlandı 1 Şubat Çarşamba

     
Bu şehir arkandan gelecek yeni bölüm fragmanı izle yayınlanmıştır. 5. bölüm özetinde yaşanacaklar yeni tanıtımında neler olacaktır? bu şehir arkandan gelecek 1 Şubat 2017 Çarşamba Sınır dışı edilmemek için Aslı'yla nikah masasına oturan Derin ise olan bitenden habersiz hastaneye geldiğinde öğrendikleri Ali biraz nefes almak için gece yarısı gittiği limanda büyük bir sürprizle karşılaşır. karşısında şoke olur. Derin, Ali'nin gitmesine engel olduğu için Aslı'ya minnettardır ama Şahin'in kendisine ters davranmasına anlam verememektedir. Ali'nin aklı bu şehir arkandan gelecek 5. bölüm fragmanı ameliyata girecek olan Rauf'tadır.

kayıtdışı izle

Bizim Hikaye izle

Seven ne yapmaz izle

Babam Ve Ailesi Son Bölüm izle

Kalbimdeki Deniz Son Bölüm izle

Popüler Yayınlar