Dizi Önerisi Kırlangıç Fırtınası!

     
Bu sezon hayatımıza bir çok yeni dizi girecektir. Bizde analiz ekibi olarak hepsini inceledik ve Babam Ve Ailesi konusu gereği bağlaştırdığımız Kırlangıç Fırtınasını sizlere önermeyi seçtik. Dizinin konusu olarak bir Anne olan Ülfet, yıllar önce evlilik dışı sahip olduğu çocuğunu abisi olan Kudred'e, vermek zorunda kalmıştır. Onda emanetine sahip çıkarak kendi öz oğlu olarak büyütmüş, üstelik daha önceden bebek sahibi olacağından dolayı ikiz bebek sahibi olduğunu açıklamıştır. Yıllar sonra ikisi de oğullunun kim olduğunu bilmemektedir. Tekrardan büyük sırların ortaya çıkacağı aksiyon dolu konusuyla sizle buluşacaktır.

Kırlangıç Fırtınası Oyuncuları Bilgileri;

Fikret Kuşkan (Kudret);
Kuşkan, herkes çok iyi tanımaktadır. Öyle bir oyuncudur ki her özelliğe sahip karakteri rahatlıkla canlandırabilme potansiyeline sahip sektörün nadir oyuncusu olduğunu kabullenmeliyiz. Bu sefer Ülfüt’ün, erkek kardeşi olan karakter Kudret, canlandıracaktır. 22 Nisan 1965, yılında dünyaya gelen oyuncumuzu en son Çifte Saadet, projesiyle seyretmiştir. Maalesef dizi reyting yüzünden yayından kaldırılmıştı.
fikret kuşkan kudret
Emel Çölgeçen (Ülfet);
9 Temmuz 1976, İstanbul’da, dünyaya gelen oyuncumuz en son Poyraz Karayel’de, görmüştük. Dizimizin ana karakteri Ülfet, karakterini canlandıracaktır.
emel çölgeçen ülfet
Ebru Aykaç (Meryem);
Dabbe Filmiyle ünlenen oyuncu 7 Şubat 1975, dünyaya geldi. Kudret’in, yakını olan Meryem, rolünü üstlenecektir.
ebru aykaç meryem
Ayşenil Şamlıoğlu (Fikret);
Sektörün tecrübeli oyuncusu 20 Mart 1956 yılında doğmuştur. Kariyer geçmişini incelediğinizde günümüzün en önemli, emektar isimlerindendir. Kilit karakter olan sırları bilen Fikret’le, karşımıza çıkacaktır.
ayşenil şamlıoğlu fikret
Ozan Osmanpaşaoğlu (Akın);
En son Beni Böyle Sev, projesinde yer alan 31 Aralık 1983, Trabzon’da dünyaya geldi. Dizimizin ikiz olarak bilinen kardeşlerinden Akın, olacaktır.
ozan osmanpaşaoğlu şahin
Kaynak: http://www.kirlangicfirtinasi.org/kirlangic-firtinasi-oyunculari/

0 yorum:

Yorum Gönder

kayıtdışı izle

Bizim Hikaye izle

Seven ne yapmaz izle

Babam Ve Ailesi Son Bölüm izle

Kalbimdeki Deniz Son Bölüm izle

Popüler Yayınlar