Pazartesiyi Dolduracak Yeni Dizi Adı Efsane!

     
Babam Ve Ailesi final yapmasıyla beraber hayranları yeni proje arayışına geçtiğini ve pazartesiyi doldurmak için dizileri takip ettiğinizin farkındayız. Kanal D yeni atak yaparak Pazartesini dolduracak Adı Efsane Dizisini tanıtmışlardır. Erdal Beşikçioğlu, Gökçe Bahadır, Rojda Demirer'in, başrollerini paylaştığı dizinin One Tree Hill'in, uyarlaması olacaktır.
adı efsane

Efsane basketbolcu olan Tarık'ın, hikayesini anlatacak proje de yaptığı kaza sonrasında kariyerinin sonuna gelmiştir. Sakatlığı onda en çok kaybettiği ünü, şöhreti psikolojik yara açmıştır. Gün geçtikçe bambaşka birisi olma halini alırken sonunda ailesini ve her şeyini kaybetmiştir. Yaptığı hataların farkına ta ki kızlarını kaybedene kadar anlamıştır. Artık Tarık, önüne ikinci şansını sermiştir Adı Efsane Dizisinde tek istediği kızlarını tekrardan kazanmak için vereceği mücadeleyi konu haline alacaktır.

Diziyi anlık gelişmelerini, bilgilerini ve fragmanlarını takip edebileceğiniz güncel fan sitesine beklemekteyiz; http://www.adiefsaneizle.com

Babam Ve Ailesi 14.Bölüm

     
Babam Ve Ailesi maalesef 14.bölümüyle gelecek hafta ekranlara gelmeyecektir. Dizimizin final yaptığı geçen hafta da erken sonla televizyon ekranları arasından ayrıldı. Neden final yaptığını ise reyting sıralamasında düşük oranlar elde etmesinden kaynaklandığı en büyük paylarından birisidir. Ekibimizin bize sunduğu on üç bölümlük seride entrikaları, aile içinde savaşlarıyla heyecanı doruklarında yaşatmışlardır. Senaryo değişiklikleriyle önemli adımlar atılsa da yine seyirciyi kendisine çekemediğinden dolayı tadında bırakılmak amacıyla erkenden veda kararı alınmıştır. Sevenlerini üzen durumda olsa yine naçizane ekibi bir araya toplayan yapımcı ve kanallımızın ortak çalışmasında en azından uzun süre takip edebileceğimiz bir ekibi bizlerle tanıştırdılar. En azından onları tanıdıktan sonra projelerini de daha yakından takip edebileceğiz.
babam ve ailesi 14.bölüm

Oyuncularımızın, kanalın, yapımcıların yeni projeyle eğer bir araya gelirlerse sizlere bunun haberini vermeyi sürdüreceğimizin notunu da düşmek istiyoruz. Alternatif final ile alakalı düşünceleriniz varsa 14.bölüm konusunun altından yazabilirsiniz.

Babam Ve Ailesi Final Mi Yaptı

     
Şok karar ile Babam Ve Ailesi Final kararı 13.bölümünde alınmıştır. Yapımcımız Gold Film, patronu Faruk Turgut Bey, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklama ile dizinin gelecek hafta bölümüyle ekranlara veda edeceği açıklamasını yaptı. Herkesin foyası ortaya çıkıyor! Suzan'ın, şirkette ki konumu düşmesi, üstelik kendi oyunu içinde oyuna gelmesiyle kaldıramadığı daha nice olaylardan ötürü intihar girişiminde bulunmuştu. Akıbet'i şuan belirsizliğini korusa da eminiz Macide, yaptıklarının cezasını çekeceği bir sonla buluşacaktır. Ailemiz geçtiği sınavlarla ise daha fazla birbirlerine sıkıyla bağlanmışlardır. Artık önlerinde Kadir, Hasret ve Nilgün, hak ettikleri soy isimle rahat yaşayabileceklerdir. Önlerinde kocaman güzel hayat olacaktır.
babam ve ailesi final

Ekibimizin emeklerinden dolayı teşekkür eder, biraz erken final olsa da yerinde verildiğini düşünmekteyim ama, her oyuncunun, gerek senaryosuyla sevenlerini ekranlara killediklerinden dolayı hepsine sevgiler yollarken ileride daha fazla onları takibe alıp, yeni projeleriyle tekrardan dönmeleri dileğiyle.. Teşekkürler Babam Ve Ailesi Ekibi!

kayıtdışı izle

Bizim Hikaye izle

Seven ne yapmaz izle

Babam Ve Ailesi Son Bölüm izle

Kalbimdeki Deniz Son Bölüm izle

Popüler Yayınlar