Babam Ve Ailesi 13.Bölüm (12 Aralık Pazartesi)

     
Babam Ve Ailesi Final Bölümü, Babam Ve Ailesi 13.Bölümünde (12 Aralık Pazartesi) Neler Olacak?

1-2-3-


Son defa Kanal D ekranlarına aynı günü, saatinde ekranlara gelecek dizimiz son bölümüyle vedasını edecektir. Suzan'ın, daha fazla küçülmeye dayanamayarak, en son Macide'nin, çevirdiği oyundan dolayı artık hayatına son vermeyi kararlaştırmıştı. İntihar girişiminde bulunurken olay yerine son anda yetişen Kemal, hayata tutunması için elinden gelen mücadeleyi yaparak başarmıştır. Artık kötü oyunların, kötülüklerin ortaya çıkma zamanı!

Suzan, gözünü açtığında ise Macide ile Tamer'in, bütün oyunlarını bozacak her şeyi kanıtlarıyla Kemal'in, önüne sunmuştur. Artık şirketi yeniden kazanma ve Macide'nin, ise cezasını çekme zamanıdır. İkisi güçlerini birleştirerek kanun önünde yapılan haksızlıkların hesabını soracaklardır. O sırada ise Nilgün, ve çocuklar birbirlerine sarılarak asla aşka, sevgiye olan inancı ellerinden bırakmayacaklardır.
babam ve ailesi 13.bölüm

Babam Ve Ailesi 13.Bölüm Fotoğrafları

     
Babam Ve Ailesi bu hafta son olarak ekranlara gelirken veda edecektir. Maalesef dizimizin bitişi hepimizi büyük üzgünlüğe boğsa da ekibin almış kararına saygı duymamız gerekmektedir. Suzan'ın, intihar girişimi başarısız sonuçlanmıştır. Son anda eve yetişen Kemal ve Mert, onu kurtarırken ambulansa yetiştirmeyi başarırlar. Artık savaşın son anlarını oynamaktayız. Herkes yaptığı kötülüğünde hesabını verecek ve ailemiz nihayet mutlu, huzur hayatı yaşamaya kavuşabileceklerdir. Bakalım şok gelişmeleriyle Babam Ve Ailesi Final bölümünde neler olacaktır?

Babam Ve Ailesi 13.Bölüm Fotoğrafları

13.bölüm fotoğrafları-13.bölüm fotoğrafları-

13.bölüm fotoğrafları-2

13.bölüm fotoğrafları-3

13.bölüm fotoğrafları-4

13.bölüm fotoğrafları-5

13.bölüm fotoğrafları-6

13.bölüm fotoğrafları-7

13.bölüm fotoğrafları-8

Babam Ve Ailesi Suzan Öldü mü?

     
Suzan, bir kadının hazmedemeyeceği en zor olayları yaşamıştır. Kemal'in, ikinci ailesi olduğunu öğrendiğinde birer birer yaptığı hatalar kocasının ona olan sevgisini tamamen nefrete dönüştürerek yanlış seçimler, adımlar atarak Kemal, tamamen kaybetmiştir. Bunu asla hazmedemeyerek Nilgün'le, beraberliklerine karşı mücadele etme sözü vererek, bir anda asla içinde dinmeyecek nefret, onur meselesine çevirir. Artık gözü intikamdan başka bir şey görmemeye başladığında kendi kişiliğini kaybederek kötü birisi olmuştur. Bu durum çevresinde evlatlarına dahi yansıyarak birden durdurulmaz hal alır.

Macide'nin, son oyunuyla yıkıma uğrayarak artık elinde ki güçlerde tükenmiş, üstelik çocuklarının ona güvenmediğini hissettiğinde kahrolmuş. Son olarak eve kendisini killeyerek hayatı gözünün önünden şerit misali geçerek önemli bir karar alır. Ya ayağa kalkacak mücadele edip evlatları için savaşacaktır, ya da korkak gibi intihar edecektir. Bakalım yeni bölümde Suzan'ın, akibeli ne olacaktır?
suzan öldü mü

Babam Ve Ailesi 13.Bölüm Fragmanı

     
13.bölüm fragmanı
Babam Ve Ailesi 13. Bölüm Tanıtım Fragmanı haberi konunun devamında yayınlandı. Macide'nin, yeni planı nolacak Dizisi Babam Ve Ailesi 13.Bölümüyle 12 Aralık 2016 akşamı televizyon kanalında kaldığı yerden hayranlarıyla buluşmaya devam edecek. Babam Ve Ailesi Dizi 13.Bölüm Fragmanı yayımlandığında sitemizden seyredebilirsiniz.
Babam Ve Ailesi 13.Bölüm Fragmanı (12 Aralık Pazartesi)

kayıtdışı izle

Bizim Hikaye izle

Seven ne yapmaz izle

Babam Ve Ailesi Son Bölüm izle

Kalbimdeki Deniz Son Bölüm izle

Popüler Yayınlar