Babam Ve Ailesi 12.Bölüm (5 Aralık Pazartesi)

     
Babam Ve Ailesi 12.Bölümü (5 Aralık Pazartesi) Neler Olacak?

1-2-3-


Gerçekler açığa çıkıyor! Ahmet'in, hayatını kaybedişi karakterlerimizi derinden sarsmıştır. Macide, kısa süreli tattığı zaferin keyfini çıkartmaktadır. Kadir'in, Ahmet'i, ölümünün sebebini cinayet olduğundan adı gibi emindir. Bu olayın arkasından giderek önemli ipucuları elde ederek Macide'nin, planlarını ortaya çıkartacak önemli kanıtlar elde etmiştir.

Hasret, son yaşadığı Tarık, vakasının travmasını üstünden atması o kadar kolay olmayacaktır. Unutmaya çalışsa da yine içinden insanlara karşı güvenini kazanmasında zorlanacak gibi gözüküyor. Mert, Hasret'in yaşadıklarının peşini bırakmayarak bütün ucunun Suzan'a, dokunduğunu çözer. Annesinin karşısına geçerek artık kötü birisi olduğunu yüzüne vurarak ona güvenmediğini söyleyip, derinden etkilemiştir. Suzan, ise Macide, başkan seçilmesiyle beraber üstelik büyük darbe almıştır İyicene köşeye sıkışır.

Kemal, öğrendiği gerçekler karşısında nutku tutulur. İçerde çaresiz özgürlüğünü bir an önce kazanmak için beklerken sonunda Kadir'in, tarafından beklenmedik gelişme olur. Artık Macide'yi, köşeye sıkıştıracak delilleri vardır. Bunu önüne sunarken kullanmamasının tek şartı ise babasını hapisten çıkartmasını şart koşar.

Babam Ve Ailesi 12. Bölüm izle, Babam Ve Ailesi Son Bölüm
12.bölüm

Babam Ve Ailesi 12.Bölüm Fotoğrafları

     
Babam Ve Ailesi yeni haftasında olayların seyri değişiyor. Bu sefer güçlü olan taraf Nilgün ve çocuklarıdır. Bütün kozlarını kullanarak öncelikle Kemal'in, özgürlüğünü daha sonra Ahmet'in, intikamını alacaklardır. Gerilimin giderek arttığı 12.Haftasında yaşanacakların görsel fotoğrafları ile özeti:
12.bölüm fotoğrafları-1
Mert, artık annesinin yaptıklarına anlam verememektedir. Son olarak Hasret'e, yaptığı affedilmez planını yüzüne vurmuştur.
12.bölüm fotoğrafları-2
Suzan, karşısında evlatların onu ayıpladığını ve güvenilmez birisi olduğunu ifade ettiğinde artık kötü birisine döndüğü gerçeğini kabullenerek, hazmedemez.
12.bölüm fotoğrafları-3
Hasret, son yaşadığı olayın şokundadır. Artık birisine nasıl güveneceğini bilememektedir.
12.bölüm fotoğrafları-4
Nilgûn, her şeye rağmen ayakta dik durarak mücadelesini elinden bırakmayacaktır.
12.bölüm fotoğrafları-5
Çiçek, bir yandan vicdanının sesi diğer yandan ailesinin yıkılışını bir arada yaşamasının zorluklarına daha fazla dayanamaz.
12.bölüm fotoğrafları-6
Ailemiz yine bütünlüğünü bozmuyor. Sabırlı olmalı gereklilerini bilmektedirler.
12.bölüm fotoğrafları-7
Suzan'ın, sürpriz kararı herkesi etkileyecektir.
12.bölüm fotoğrafları-8
Macide, kendisine gelen gizli mesajla büyük şok yaşayacaktır.
12.bölüm fotoğrafları-9
Ahmet, bütün gerçekleri çözmüştür ve bu Kadir'in, eline geçmiştir.

12.bölüm fotoğrafları-10
Görüntüler ve gerçeğin gizlenmesi karşılığında Nilgün, Kadir, Macide'den tek şart koşarlar. Kemal'in, özgürlüğünü ona geri vermesi gerelidir, aksi taktirde elindekilerden olacağını hatırlatırlar.

Babam Ve Ailesi 12.Bölüm 2.Fragmanı

     
babam ve ailesi 12.bölüm 2.fragmanı
Suzan'ın, Hasret'e kurduğu akıl almaz tuzakla Mert, artık annesinin ne kadar sınırlarını zorlayabileceği yönünden şaşkınlıkla karşılamıştır. Babam Ve Ailesi 12.Bölüm Yeni Fragmanıyla artık yapılan kötülükler birer yüzlere vurulacaktır. Suzan, iki evladının karşısında ilk defa bu kadar acı çekerken, boynunu eğerken kendisini bulacaktır. Bir anne için en büyük acı, sınavını yaşamaktadır. Hırsına, kıskançlığına yenik düşmesinin bedelini öderken tekrardan baştan, sona hayatını gözden geçirip nasıl bu kadar kötü birisi olabildiğini sorgulayacaktır.

Babam Ve Ailesi Dizisi yine şok gelişmeleriyle gelecek hafta yaşanacak olaylar ile şaşırtmayı sürdürecektir. Suzan, çocuklarının artık ondan korkması, güvenmemesini hissettiğinde ne yapacaktır?

Babam Ve Ailesi Ahmet Abiyi, Kim Öldürdü?

     
Macide'nin, oyununu bozmaya çok yakınlaşan Ahmet, bütün yaşanan her şeyi zekasıyla çözmeyi başarmıştır. Kendi oğlunu hapishaneye attıracak kadar gözü dönmüş bir anne, insanlara kendi çıkarı için daha neler yapamaz ki? Ahmet'in, onun gözünde sadece küçücük piyon olduğunu görse de harcamaktan hiç çekinmemiştir. Kemal'in, borç bataklığında, hapishane de olmasını kullanarak Şirketin borcunu gösterecek ve İpekçilerin, hükümdarlığı onun altında olacaktır. Bunları planlarken yanında maşası haline gelen Fadıl, pis işlerini yapmaktan çekinmeyecek kadar gözü dönmüştür.
ahmet ai kim öldürdü

Fadıl'a, yeni hedefini göstererek Ahmet Abiyi, harcamasını istemiştir. Kadir, aldığı bilgilerle bütün oyunu çözse de Macide, Suzan'ın yer aldığı önemli toplantıyı basarak önünde ki belgelerle hem babasının suçsuzluğunu, hak edeceklerini almaya çok yakınken Nilgün, acı gerçeği açıklamıştır. Olay yerine gelmeye hazırlanırken Ahmet, öldürülmüştür. Bunu tek yapabilecek haliyle Fadıl'dır. Macide, acımasızlığıyla bakalım Kadir'in, gerçekleri bilmesiyle onunla nasıl mücadele edecektir?

Babam Ve Ailesi 12.Bölüm Fragmanı

     
12.bölüm fragmanı
Babam Ve Ailesi 12.bölüm fragmanı haberi sitemizde yayınlandı. Kemal, özgürlüğünü kazanabilecek mi dizisi Babam Ve Ailesi 12.bölümü ile 5 Aralık 2016 pazartesi günü televizyon kaldığı yerden izleyicisiyle buluşmaya devam edecek. Babam Ve Ailesi Dizisi 12.Tanıtım yeni fragmanını konunun devamında paylaşılacaktır.
Babam Ve Ailesi 12.Bölüm Fragmanı (5 Aralık Pazartesi)

Babam Ve Ailesi 11.Bölüm (28 Kasım Pazartesi)

     
Babam Ve Ailesi Yeni Bölümü, Babam Ve Ailesi 11.Bölüm (28 Kasım Pazartesi) Neler Olacak?

1-2

Macide, Kemal'in karşısına zor durumda bırakacak teklif sunmuştur. Eğer özgürlüğünü tekrardan istiyorsa, Nilgün'den tamamen vazgeçmesini ister. Kemal, asla sevdikleri için seçim yapmayacağını tekrardan ispatlarken annesine sert çıkışarak, görüşmeden ayrılır. Hapishane de gerginlik her geçen zaman artmaktadır. Suçsuz birisi olarak orada bulunmak zordur. Büyük sınavdan geçen Kemal'e, karşı suçlular cephe almıştır. Aralarında büyük kargaşalar yaşanarak orada bulunması iyicene zorlaşacaktır.

Kadir ve Hasret, iş arayarak İstanbul'da, babalarının suçsuz olması ispatlanarak kadar ayaklarının üstüne basmak zorundadırlar. Yalnız Macide ve Suzan, onlara bütün kapıları kapatmıştır. Tarık, Suzan'la iş birliğinde Hasret'i, tuzağa düşürmek adına ona iş teklifi sunacaktır. Hayatlarının tekrardan düzeleceğine inanmaya başlayan Hasret, onu beklemedik kötü sürpriz beklemektedir.

Nilgün, çaresizce eşinin suçsuzluğunu ispatlamak için kanıt aramaktadır. Son çareyi Ahmet'in, kapısını çalarak bulurken. Yardım eli isteyecektir. Ahmet, uzun araştırmaları sonunda önemli sırlar elde etmeyi başarır ve hepsinin ucu Macide'ye, dokunduğunu fark etmiştir. Karşısına çıkarak Kemal'in, özgürlüğü için mücadele edeceğini söylerken resmen ona meydan okumuştur.

O sırada ise Fadıl, Macide'le ortaklığını iyicene ilerletmiştir. Yeni planlar üzerinden ilerleyerek bir yola girdiklerinden dolayı önlerinde ki engeli kaldırmakla anlaşırlar. Yeni hedefte ise Ahmet'in, öğrendiği sırlardan ötürü tehlike teşkil ettiğini düşünerek onun peşine düşeceklerdir.

Babam Ve Ailesi 11. Bölüm izle, Babam Ve Ailesi Son Bölüm
babam ve ailesi 11.bölüm

kayıtdışı izle

Bizim Hikaye izle

Seven ne yapmaz izle

Babam Ve Ailesi Son Bölüm izle

Kalbimdeki Deniz Son Bölüm izle

Popüler Yayınlar