Babam Ve Ailesi 11.Bölüm Fotoğrafları

     
Kemal'i, içerde zorlu zamanlar beklemektedir. Macide'nin, oğlunun zor durumda olmasını kullanmak istemese dahi karşısına bir teklifle çıkar. Eğer dediğini kabul ederse özgür kalacağını söylese de Kemal, isteğini Babam Ve Ailesi Yeni Bölümünde geri çevirecektir.
babam ve ailesi 11.bölüm fotoğrafları-1

babam ve ailesi 11.bölüm fotoğrafları-2
 Nilgün ve Çocuklarından tamamen ayrılmak şartıyla onu hapishaneden çıkaracağının sözünü vermiştir.
babam ve ailesi 11.bölüm fotoğrafları-3
 Böylesine teklif karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Kemal'in, annesini sert şekilde uyararak bir daha karşısına böyle çıkmamasını anlatarak rest çekmiştir.
babam ve ailesi 11.bölüm fotoğrafları-4
İçeride olduğu zamanlarda onu büyük sınav beklemektedir. Üstelik Macide'nin, teklifini acaba kafasında sorgulamasına da sebep olacak mıdır? Kemal, hayatının sınavını vermektedir.
babam ve ailesi 11.bölüm fotoğrafları-5

babam ve ailesi 11.bölüm fotoğrafları-6
Kadir, Macide'nin büyük açığını yakalayarak, sinsi planlar yaptığını tahmin etmektedir. Kemal'in, annesinin tek bilmediği ve kabullenemediği durum ise onların gerçekten onun çocukları olduğudur. Kadir, ilk defa İpekçi, kimliğini kullanmaya karar verecektir.
babam ve ailesi 11.bölüm fotoğrafları-7

babam ve ailesi 11.bölüm fotoğrafları-8

babam ve ailesi 11.bölüm fotoğrafları-9

babam ve ailesi 11.bölüm fotoğrafları-10

 Toplantı odası basılarak herkesin gözü önünde büyük ders vermeyi başaran Kadir, artık ezilen taraf kendi ailesinin olmayacağını hatırlatmıştır.
babam ve ailesi 11.bölüm fotoğrafları-11
Ahmet, kardeşi gibi sevdiği adamın bir oyuna kurban gittiğini düşünmektedir. Bunu Macide'nin, karşısına dikilerek açıklama getirecektir. Sonuna kadar peşini bırakmayacağını söylerken başını da belaya soktuğundan habersizdir.
babam ve ailesi 11.bölüm fotoğrafları-12
Fadıl ile Macide, yeniden harekete geçiyor bu sefer karşılarında ise Ahmet, vardır. Onu harcamak için yeni planlar kurup, oyunlarını bozmasında ki tehlikeleri birer birer ikisi ortadan kaldırmaya çalışacaktır.

Babam Ve Ailesi 11.Bölüm 2.Fragmanı

     
babam ve ailesi 11.bölüm 2.fragmanı
Ahmet, Kemal'e kumpas yapıldığını düşünmeye başlıyor. Kardeşi gibi sevdiği adamın asla ona yalan söylemiyeceğini bildiğinden dolayı Babam Ve Ailesi 11.Bölüm 2.Fragmanı ile harekete geçecektir. Yanında tek yardımcısı olarak aldığı kişi ise Kadir'dir. Macide'nin, karşısına dikilerek Kemal'in, suçunda parmağı olmadığını ve peşini bırakmayacağını açıklayarak büyük hata yapacaktır. Fadıl, ile bu olayı konuşan Macide, yeni emirinde ise Ahmet, vardır. Ortalığı karıştırıp, planlarını bozacağı düşüncesiyle onu susturması için Fadıl'ın, harekete geçmesini istemiştir. Babam Ve Ailesi bu haftanın gerilimi iyicene artacaktır.

Babam Ve Ailesi 11.Bölüm Fragmanı

     
11.bölüm fragmanı
Babam Ve Ailesi 11.bölüm fragmanı sitemize eklenmiştir. Kanal D, Kemal, hapishaneden kurtulacak mı? Babam Ve Ailesi 11.bölümü ile 28 Kasım 2016 pazartesi günü televizyon kaldığı yerden izleyicisiyle buluşmaya devam edecek. Babam Ve Ailesi Dizisi 11.bölüm yeni fragmanı yayınlandığında haberimizin devamından izleyebilirsiniz.
Babam Ve Ailesi 11.Bölüm Fragmanı (11 Kasım Pazartesi)

Babam Ve Ailesi 10.Bölümünde Çalan Şarkı (Ne Ağlarsın)

     
10.bölümünde çalan şarkı
Kemal, Fadıl'ın, annesinin düzenlediği büyük plana kurban olmuştur. Aziz'in, ölümünden sorumlu olarak tutuklanmıştır. Tek suçu olay yerinde silahının bulunması, parmak izinin olmasından kaynaklanıyordu. Olayları özetleyen Babam Ve Ailesi 10.Bölümünde Çalan Şarkı Ne Ağlarsın Benim Zülfü Siyahımda, yaşananlar gözlerimizi doldurmuştur. Macide, düşmanlarına karşı oğlunun canını bile riske atabilecek kadar acımasız olduğunu Fadıl, ise ne kadar tehlikeli, cambazlığını kanıtlanmıştır.

Mahkeme de bütün deliller Kemal'i, gösterdiğinden dolayı karar olarak tutuklanması sonucunu Hakim, açıklamıştır, o sırada çalan şarkıyla içimize büyük bir hüzün düşmesine neden olur. İşte o şarkının sözleri:


Babam Ve Ailesi 10.Bölüm Şarkı Sözleri

 Ne ağlarsın benim zülfü siyahım buda gelir buda geçer ağlama,
 Göklere erişdi feryadım ahım buda gelir buda geçer ağlama,
 Bir gülün çevresi dikendir hardır bülbül gül elinden ah ile zardır nede olsa kışın sonu  bahardır.
 Buda gelir buda geçer ağlama daimiyem her can ermez bu sırra eyüp sabır ile gitti,
 Mısıra koyun oldum ağladım ardı sıra buda gelir buda geçer ağlama.

kayıtdışı izle

Bizim Hikaye izle

Seven ne yapmaz izle

Babam Ve Ailesi Son Bölüm izle

Kalbimdeki Deniz Son Bölüm izle

Popüler Yayınlar