Babam Ve Ailesi 10.Bölüm (21 Kasım Pazartesi)

     
Babam Ve Ailesi Yeni Bölümü, Babam Ve Ailesi 10.Bölüm (21 Kasım Pazartesi) Neler Olacak?

1-2-3

Senaryosunun değişiminin ilk bölümüyle ekranlara gelen dizimizin yeni senaristiyle ilk sınavına çıkıyor. Macide'nin, akıl almaz planıyla Aziz, Kemal arasında çıkan büyük silahlı kargaşa da tabancalar ateş almıştır. Herkesin şaşkınlık, üzüntü içinde olayı seyrederken, en çok etkilenen ise Nilgün, çocukları olacaktır.

Böylelikle güç patlaması yaşayan Macide, yeni alacağı kararlarla herkesin hayatını değişime uğratacaktır. Bunda onun ne kadar güçlü, gerektiği zaman korkutucu olacağını göstermektedir. Öncelikle Kadir, Hayat'ın işlerinden atılmasını sağlamıştır. Nilgün'ün, tutunacağı dal bırakmayarak İstanbul'da, yaşanamaz hale getirdiği yeni dünyasında sürekli önüne yeni engel çıkartır. Suzan, ise yaşananları şaşkınlıkla anlamaya çalışırken Macide'nin, tehlikesinin farkına varır. Mert, Çiçek olan biteni kavrayamamışlardır, babalarının yokluğunda her şey kontrolden çıkmıştır.

Macide, ise yaptıklarıyla Kemal'in, çıkış yapması için önüne büyük seçim sunmasına neden olur. Nilgün'le, evliliklerinde bir karar vermek zorunda kalacaktır.

Babam Ve Ailesi 10.Bölüm izle, Babam Ve Ailesi Son Bölüm
10.bölüm

Babam Ve Ailesi 10.Bölüm Fotoğrafları

     
Macide, görünmeyen yüzünü herkese göstererek, ne kadar tehlikeli birisi olduğunu tekrardan hatırlatacaktır. Babam Ve Ailesi 10.Bölüm Fotoğrafları görselleriyle bütün gücü eline geçirdiğini az da olsa anlayacağız. Bunu en son yaptığı zaman ise Kemal, Nilgün'ün geçmişte ki beraberliklerinde dişini göstermiştir. Kemal'in, yokluğunda ise herkesi şaşkınlığa uğratacak kararlar verecektir, bundan Suzan bile nasibini alır. Bütün hedefler Kadir, Hayat üzerine çevrilmiştir. Önce onları işinden mahrum bırakacak, resmen İstanbul'da, yaşamayacakları hale getirerek, tamamen hayatlarını değiştirmiştir. Nilgün, çıkış yolu ararken yeni seçim yapmak zorunda kalır.

Babam Ve Ailesi 10.Bölüm Foto Albümü

10.bölüm fotoğrafları-1

10.bölüm fotoğrafları-2

10.bölüm fotoğrafları-3

10.bölüm fotoğrafları-4

10.bölüm fotoğrafları-5

10.bölüm fotoğrafları-6

Babam Ve Ailesi 10.Bölüm 2.Fragmanı

     
10.bölüm 2.fragmanı
Babam Ve Ailesi 10.Bölüm 2.Fragmanı yayınlanmıştır. Kemal'in, ortada olmayışı bütün kozların Macide'nin, eline geçmesine neden oluyor. Nilgün, çocuklarına İstanbul'u, dar etmek için önemli adımlar atacaktır. Önce Hasreti, sonra Kadir'i işinden kovduruyor. Bunda yetmezmiş gibi yeniden Nilgün, karşısına çıkarak onu düşük düşürecek para teklifi sunup, tamamen hayatlarından çıkmasını isteyecektir. Yalnız bunların hepsinin hesabı zaman içerisinde sorulacaktır! Düşman hatlarının daha fazla güçlendiği dizimizin yeni bölümlerinde heyecan, gerilim fazlasıyla artacaktır. Unutmayınız ki senaryonun değişimi bu bölümünden sonra işleneceğini belirterek dizimizin kalitesinin yavaştan artışını hissedeceksiniz.

Babam Ve Ailesi Senaristi Değişti!

     
Hak ettiği ilgiyi bir türlü gösteremeyen, hedeflenen kitleye ulaşamayan Babam Ve Ailesinde yine önemli değişiklik kararı alınmıştır. Büyük potansiyel olduğunu düşünen yapımcılar tarafından öncelikle reji değişimine gidildiğini hatırlamaktasınız. Son gelişme olarak ise senaristin değişimine karar verilerek dizimizin gelişmelerinde 10.Bölümün itibaren büyük değişiklikler görebileceksiniz. Öyle Bir Geçer Zaman Ki'den, hatırladığımız Çoşkun Irmak, artık kaleminden yazılacaktır. Bu değişimin olumlu yönden etkileyeceğini düşünmekteyim ama, zorlu gününde farkına vardırmak birazda zor gerçekleşecek gibi gelmektedir. Bakalım ileri zamanlarda bizi ne gibi değişiklikler bekleyecektir. Dizimizin şansının artması için lütfen hayranlarından çevresinde ki insanlara hikayenin daha kaliteli şekilleneceğini bilgilendirmesini istiyoruz.
babam ve ailesi yeni senaristi

Babam Ve Ailesi 9.Bölüm (14 Kasım Pazartesi)

     
Babam Ve Ailesi Yeni Bölümü, Babam Ve Ailesi 9.Bölüm(14 Kasım Pazartesi) Neler Olacak?

1-2-3


Aziz, ortalığı karıştırıyor. Kemal, olay yerine yetişemeden tekrardan Mert, Kadir'i kaçırmıştır. Bu sefer planı ise kedinin, fareyle oynadığı gibi Kemal, ailesine oyunlar çevirmektir. En önemli kozu olan evlatlarının elinde olmasını kullanarak başlar. Suzan'ı, arayarak Kemal'in, bir seçim yaptığını söylediğini ve olay yerine gelerek seçilen kişiyi Nlgün'le, beraber teslim almalarını söyler. İkisi de haliyle Kemal'in, üstüne giderek kimi seçtiğinin hesabını sorarlar. Kemal, başından beri evlatları arasında asla seçim yapmayacağını, yapmadığını açıklasa da bir türlü kendine inandırmamıştır.

Kemal, bütün ailesini bir araya getirme kararı alır. Aziz'in, hapishaneye düşene kadar hep beraber aynı çatı altında bir süre yaşamalarını isteyerek, emrivaki yapar. Haliyle ortalık yeteri kadar karışık olduğundan ev içinde çatışmalar giderek artarak, büyük gerilim hattı iki taraf içinde oluşmuştur. Asıl sürpriz olaylar ise son sahnelerinde yaşanacağını İpekçi Malikanesine, sürpriz gelişme gerçekleşecektir. Merakla Pazartesiyi beklemekteyiz!

Babam Ve Ailesi 9.Bölüm izle, Babam Ve Ailesi Son Bölüm
babam ve ailesi 9.bölüm

Babam Ve Ailesi Kemal Öldü mü?

     
Babam Ve Ailesi son sahnesinde Kemal Öldü mü? Macide, planı ters tepiyor. Herkesin katıldığı özel gecenin en büyük sürprizi Aziz'dir, hapishaneden Macide'nin yardımıyla çıkmayı başarmıştır. İlk işi ise onu köşeye sıkıştıran Kemal'in, karşısına çıkıp hem gecenin huzurunu bozmak, korku salmaktır. İstediğini de başararak sadece huzuru kaçırmış, karşısında dikilen Kemal'i, bulmuştur. Aralarında büyük atışma başlarken yumruklar hava da uçuşmuştur. Aniden adamlarından birisi silah çekerek, karambole ateş etmiştir. Yürekleri ağzımıza getiren sahne de gelecek hafta acaba kurşun kime değmiştir? Babam Ve Ailesi Aziz Öldü mü? Yoksa Kemal mi, cevabını 21 Kasım'da, göreceksiniz. Heyecanına doyum olmayan dizimizin inanılmaz aksiyon, gerilimin artığı konusunda gelecek hafta gelişmelerine şaşıracaksınız. Sizce kim öldü?
babam ve ailesi kemal

Babam Ve Ailesi 10.Bölüm Fragmanı

     
babam ve ailesi 10.bölüm fragman
Babam Ve Ailesi 10.bölüm fragmanı sitemize eklenmiştir. Kanal D dizisinde ortalık fena karışıyor Babam Ve Ailesi 10.bölümü ile 21 Kasım 2016 pazartesi günü televizyon kaldığı yerden izleyicisiyle buluşmaya devam edecek. Babam Ve Ailesi Dizisi 10.bölüm yeni fragmanı yayınlandığında haberimizin devamından izleyebilirsiniz.
Babam Ve Ailesi 10.Bölüm Fragmanı (21 Kasım Pazartesi)

kayıtdışı izle

Bizim Hikaye izle

Seven ne yapmaz izle

Babam Ve Ailesi Son Bölüm izle

Kalbimdeki Deniz Son Bölüm izle

Popüler Yayınlar