Babam Ve Ailesi 9.Bölüm Fotoğrafları

     
Aziz, büyük oyun peşine düşüyor. Kemal ve ailesini ona karşı kışkırtmayı başararak hepsini birbirine düşürmüştür. Babam Ve Ailesi 9.Bölüm Fotoğraflarının görsellerine haberimizin sonunda görebilirsiniz. Aksiyonun giderek artacağı bir yeni bölüm ile karşınıza gelecektir. Aziz'in, en büyük kozu Kemal'in, çocukları ikiye bölündüğünü kullanmak istemiştir. Suzan'ı, arayarak eski eşinin bir seçim yaptığını söylemiştir. Halbuki seçim yapmadığını açıklayan Kemal'e, karşı oynanan oyundan kimsenin farkı yoktur. Üstelik ona inanmamaları da Kemal'i, epey sarsmıştır. Herkesi bir araya getiren Aziz, vereceği adrese Nilgün, Suzan gidecektir. Onları büyük sürpriz beklediğinden haberleri yoktur.

Babam Ve Ailesi 9.Bölüm Foto Albümü

babam ve ailesi 9.bölüm fotoğrafları-1

babam ve ailesi 9.bölüm fotoğrafları-2

babam ve ailesi 9.bölüm fotoğrafları-3

babam ve ailesi 9.bölüm fotoğrafları-4

babam ve ailesi 9.bölüm fotoğrafları-5

babam ve ailesi 9.bölüm fotoğrafları-6

babam ve ailesi 9.bölüm fotoğrafları-7

babam ve ailesi 9.bölüm fotoğrafları-8

babam ve ailesi 9.bölüm fotoğrafları-9

babam ve ailesi 9.bölüm fotoğrafları-10

Babam Ve Ailesi 9.Bölüm 2.Fragmanı

     
babam ve ailesi 9.bölüm 2.fragman
Babam Ve Ailesi 9.Bölüm 2.Fragmanı yayınlandı. Aziz, Mert ve Kadir'i, bağışladığını açıklasa da yeni oyun peşine düşmüştür. Bir babanın görebileceği en kötü anı yaşattıracağına söz vermiştir. Kemal, böylelikle geçmişine yolculuk yaparak Aziz'in, derdi ne olduğunu da çözmeye çalışacaktır. Babasıyla, babasının yaşadıklarını kavramaya çalışırken, ne istediğini anlayamamaktadır. Geçmişten kalan en büyük düşmanı ile yüzleşecekler. Yalnız son sürpriz ise Kadir mi Mert mi olacaktır? Herkesin heyecandan kalbini durduracak bu anı gelecek hafta pazartesi izleyeceğiz!

Babam Ve Ailesi 8.Bölüm (7 Kasım Pazartesi)

     
Babam Ve Ailesi Yeni Bölümü, Babam Ve Ailesi 8.Bölümünde(7 Kasım Pazartesi) Neler Olacak?

1- 2

Fadıl, Suzan iş birliğinde harekete geçmişlerdir. Kemal'le, öpüşürken çekilmiş fotoğraflarını Nilgün'e, gösterirken büyük karamsarlık içine düşmesine neden olur. Daha önceden hissetmediği duyguları açığa çıkınca biraz dengesi şaşıracaktır.Suzan'ı da, kıskanmaya başlarken haliyle eşini de sahiplenme duygusu fazlalaşacaktır.

Suzan, Fadıla yeniden sinsi planların peşine düşeceklerdir. Kemal'in, kasasının şifresini vererek onun paralarını çalmasını ister. Böylelikle kötü darbe yiyeceğini düşünerek güçlerini yavaştan kaybederek zor durumda olması onları rahatlatacaktır. Ece, aldatıldığından dolayı epey sinirli ve Mert'e, karşı hırslıdır. Sırf onun canını yakmak için Kadir, gözü önünde birden öpecektir. Kadir, böylesine kullanılmaktan haz almayarak, tavrını Ece'ye karşı sert koyacak.

 Asıl şok etkisi yaratacak gelişme ise Aziz, tarafından gelecektir. Kadir ve Mert'i, bir araya getirerek Kemal, ailesine zor anlar yaşatacaktır. Çocuklarını kaçırarak onu büyük teste sokar. Evlatları arasından bir tanesini seçmesini ister. Suzan, Nilgün, çocukları kaçırıldığından yine bir araya gelmek zorunda kalacaklardır. Tek çare ise Kemal, tek başına onları kurtarmak zorundadır. Dizimizde bolca aksiyonlar, entrikalar yine boy gösterecektir.

Babam Ve Ailesi 8.Bölüm izle, Babam Ve Ailesi Son Bölüm
babam ve ailesi 8.bölüm

Babam Ve Ailesi 9.Bölüm Fragmanı

     
babam ve ailesi 9.bölüm fragmanı
Babam Ve Ailesi 9.bölüm fragmanı sitemize eklenmiştir. Aziz, bütün kozlarını ortaya dökeceği Babam Ve Ailesi 9.bölümü ile 14 Kasım 2016 pazartesi günü televizyon kaldığı yerden izleyicisiyle buluşmaya devam edecek. Babam Ve Ailesi Dizisi 9.bölüm yeni fragmanı yayınlandığında haberimizin devamından izleyebilirsiniz.
Babam Ve Ailesi 9.Bölüm Fragmanı (14 Kasım Pazartesi)

Babam Ve Ailesi Mert ve Kadir Öldü Mü?

     
Aziz, babasının geçmişteki intikamını almak için Kemal'in, Mert ve Kadir'i, Tamer'in yardımıyla kaçırmıştı. Onları babasının intihar ettiği eve getirerek, havuzunda sistem kurmuştur. Eğer Kemal, hangisini öldüreceğine karar vermezse havuz zaman içerisinde dolup, ikisini de öldürecekti. Evlatları arasında asla seçim yapmayan Kemal, güçlü arkadaşları sayesinde Aziz'in, peşine düşmüştür. Fazlasıyla zaman kaybederken havuz çoktan taşmış ve sevilen karakterlerimiz ölümün eşiğine gelmişlerdir.
babam ve ailesi kadir ve mert öldü mü

Nilgün, Suzan evlatlarının boğulmasını izleyerek, bir anne için en zor olan anı yaşamışlardır. Babam Ve Ailesi Yeni Bölümünde Mert Ve Kadir Öldü mü? Heyecanla dolu gelecek hafta da yaşanacakların fragmanı birazdan yayınlanacaktır.

Mert ve kadir öldü mü? 9.Bölüm Fragmanı yayınlandı gelişmeler burada!

kayıtdışı izle

Bizim Hikaye izle

Seven ne yapmaz izle

Babam Ve Ailesi Son Bölüm izle

Kalbimdeki Deniz Son Bölüm izle

Popüler Yayınlar