Babam Ve Ailesi 8.Bölüm Fotoğrafları

     
Babam Ve Ailesi aksiyon tavan yapacaktır! 8.Bölümün öncesinde Kemal'in, yıllar öncesine dayanan babasının düşmanları ortaya çıkmıştır. Üstelik Tamer'le, iş birliği yaparak onu köşeye sıkıştırıp, şirketini elinden almak için birlik kuracaklardır. Kemal, zeki bir iş adamı olduğundan dolayı ilk adımlarında başarısız olmuşlardır. Yeni planlarını asıl can evinden vurarak adım atacaklardır. Kadir, Mert'i kaçırarak Kemal'e, hangilerini öldürmelerini seçmesini isterler. Bir baba için en zor karar!

Üstelik Kadir, Mert'in görüntülerini çekerek Nilgün'e, Cd yollarlar. Oğullarını bir arada tutsak halde gören Suzan, Nilgün epey üzülürler. Kemal, için ise iş başa düşmüştür. Evlatları arasında tercih yapması imkansızdır. Tek yapacağı ise kendisini kurşunların üzerine atıp, onları kurtarmaktır. Tek başına mekana girerek tabancasıyla mücadele edecek. Babam Ve Ailesi Son bölümlerinde heyecanın, atraksiyonun dozu fazlasıyla artıyor. Sakın kaçırmamanızı önermekteyiz.

Babam Ve Ailesi 8.Bölüm Foto Albümü

Babam Ve Ailesi 8.Bölüm 2.Fragmanı

     
babam ve ailesi 8.bölüm 2.fragmanı
Babam Ve Ailesi 8.Bölüm 2.Fragmanı bol aksiyonlu, sürükleyici gelişmeleriyle yayınlandı. Kemal'in, babasının geçmişinden gelen düşman başlarına büyük bela açacaktır. Kadir, Mert'i, kaçırarak bir babaya en büyük acıyı sunacak seçim yapmasını istiyor. İkisinden birisini öldüreceğini, bunun kim olacağını ise Kemal, seçim yapmasını ister. Herkesin yüreğini ağzına getiren bu olaylar iki ailenin kısa sürelik birleşmesine de neden olacaktır.

Özellikle iki kardeş arasında ki ilişkinin iyileşmesini sağlarken ikisi de birbirlerini bırakmayarak yanlarında duracaktır. Her şeye rağmen kendi aralarında ki nefreti, dışarıda düşmanlarına karşı yansıtmayarak onların olgunlaşmasına neden olacak. Babam Ve Ailesi yeni bölümününde nefesler tutulacak, olaylarını hayretle izleyerek, bir sürü sürpriz olaylar bekliyordur.

Babam Ve Ailesi 7.Bölüm (31 Ekim Pazartesi)

     
Babam Ve Ailesi Yeni Bölümü, Babam Ve Ailesi 7.Bölüm (31 Ekim Pazartesi) Neler olacak?

1- 2- 3

Kadir, evlilik sözleşmesini öğrenmesiyle Nikahı birbirine katmıştır. Nilgün, daha fazla yaşananlara dayanamayarak nikah kıyılmadan mekanı terk etmiştir. Kısa zamanda yaşadıklarından dolayı Kemal, ile evliliklerinin huzurlarını kaçıracağını, mutlu olamayacaklarını düşünerek yeniden Adana'ya, gitme kararı alır.

Kemal, bütün olanlardan Fadıl'ı, suçlu bularak, sert davranarak kovmuştur. Yalnız Fadıl, iyicene dışlandığını hissederek kaybeden taraf olmak istemeyecektir. Suzan'ın, karşısına geçerek Kemal'den, intikam almak için iş birliği teklif eder. Kadir, bir anlık sinirle hata yaptığını anlar. Babasından özür dileyerek, kalbini yeniden kazanmıştır. Nilgün'ü, tekrardan ikna etmek için beraber hareket ederler. Ona büyük sürpriz hazırlayarak herkesten habersiz birden evlenirler.

Suzan, artık acımasızdır, gözü sadece intikam görmektedir. İlk hedefi ise şirketi tamamen üstüne almak ve Kemal, ailesine zor zamanlar yaşamasını sağlamaktır. Bunun için önemli kozunu ortaya atacaktır. Tamer'in, dönüşü büyük ses getirerek, yeni olayların yaşanmasına neden olur. Amaç ise Kemal'in, iş adamı kimliğini düşürmektir. Bolca entrikalar, yeni heyecanlar Babam Ve Ailesinde sizleri bekliyor olacaktır.

Babam Ve Ailesi 7.Bölüm izle, Babam Ve Ailesi Son Bölüm
babam ve ailesi 7.bölüm

Babam Ve Ailesi 8.Bölüm Fragmanı

     
Babam Ve Ailesi 8.bölüm fragmanı sitemize eklenmiştir. Tamer, Suzan'ın iş birliğinde Babam Ve Ailesi 8.bölümü ile 7 Kasım 2016 pazartesi günü televizyon kaldığı yerden izleyicisiyle buluşmaya devam edecek. Babam Ve Ailesi Dizisi 8.bölüm yeni fragmanı yayınlandığında haberimizin devamından izleyebilirsiniz.
Babam Ve Ailesi 8.Bölüm Fragmanı (7 Kasım Pazartesi)

kayıtdışı izle

Bizim Hikaye izle

Seven ne yapmaz izle

Babam Ve Ailesi Son Bölüm izle

Kalbimdeki Deniz Son Bölüm izle

Popüler Yayınlar