Babam Ve Ailesi 7.Bölüm Fotoğrafları

     
Babam Ve Ailesi 7.Bölüm Fotoğraflarını haberimizin sonunda görebilirsiniz. Entrikalar giderek artmaya başlayacaktır. Suzan, gururunun savaşını vermektedir. Kemal, Nilgün'ün evlenmesi ardından artık daha acımasız karaktere bürünmüştür. Hedefi ise şirketi tamamen kontrolü altına alıp Kemal'i, orta da bırakmaktadır. Bunun için en güçlü kozunu ortaya atmaya karar verir. Tamer'le, iş birliği sağlayarak hedefinde Kemal'in, iş adamı kimliğini düşürmektir. Türlü entrikalar, atraksiyonlar yaşanacak yeni bölümde adrenalin dozu giderek artmaktadır. Babam Ve Ailesi pazartesilerin aile sıcaklığını yansıtmayı sürdürmektedir. Bakalım son bölüm ilk karelerinde bizleri neler bekliyor olacaktır?

Babam Ve Ailesi 7.Bölüm Foto Albümü

babam ve ailesi 7.bölüm fotoğrafları

Babam Ve Ailesi 6.Bölüm (24 Ekim Pazartesi)

     
Babam Ve Ailesi Yeni Bölümü, Babam Ve Ailesi 6.Bölümünde Neler Olacak?

1- 2

Nilgün, artık kararını vermiştir. Uzun yıl ardından kendi seçimlerini uygulamak isteyecektir. Kemal, ile evlenmeye karar vererek, bütün zorluklara ailesiyle göğüs gerebileceğine inanmaktadır. Kemal, ise bütün ailesini bir masaya oturtarak aralarında ki kargaşalara son vermelerini isteyecektir. Suzan, umursamaz tavırlarla takılırken, zayıf noktalarını düşman bellediği kişilere göstermeme kararı almıştır. Yalnız Nilgün, çocuklarıyla uğraşacağı da apaçık ortadadır.

Macide, atağa geçiyor. Evlilik sözleşmesi hazırlayarak Nilgün'ün, gururunu inceltmesine sebep olacaktır. Eğer sözleşmenin altına imza atmaz ise mal varlıklarında gözü olduğunu ispatlayacağını söyleyerek gözünü böylelikle doldurur. Fadıl, sayesinde ise Kadir, evlilik sözleşmesi meselesinden haberdar olarak, sinir küpüne binecektir. Babam Ve Ailesi 24 Ekim bölümünde Nilgün, imza atacak mı? Suzan'ın, yeni planları nelerdir? Hepsi pazartesi 20:00'da!

Babam Ve Ailesi 6.Bölüm izle, Babam Ve Ailesi Son Bölüm
babam ve ailesi 6.bölüm

Babam Ve Ailesi 7.Bölüm 2.Fragmanı

     
babam ve ailesi 7.bölüm 2.fragman

Babam Ve Ailesi 7.Bölüm 2.Fragmanı haberimizin devamında paylaşıldı. Kemal, iki kardeşi bir araya getirecek planını harekete geçirir. İşlerini onların üzerine kurarak birlikte çalışmalarını isteyecektir. Yalnız Mert, Kadir, olaya fazla sıcak bakmasalarda, aralarına mücadele getirerek birbirlerinden daha iyi olmalarını göstermek için kabul edeceklerdir.

Macide, yeniden Nilgün'ün, karşısına çıkarak ayağını denk almasını Kemal'i, elinde tutamayacağına karşı tahrik etmeye çalışır. Nilgün, ise kendini sorgulamaya başlayacaktır. Acaba onun Suzan, karşısında gerçekten bir şansı yok muydu? Suzan'ın, yeni planı Kemal'i, daha fazla zor da bırakmak için Tamer'le, beraber harekete geçecektir. Amaçları ise şirketini tamamen elinden almaktır. Sizce başarılı olabilecekler mi? Babam Ve Ailesi Son Bölüm dengeler bu sefer değişecektir!

Babam Ve Ailesi 7.Bölüm Fragmanı (31 Ekim)

     
babam ve ailesi 7.bölüm fragmanı
Babam Ve Ailesi 7.bölüm fragmanı sitemize eklenmiştir. Nilgün, Kemal evlenmesiyle yeni entrikaların boy gösterecei Babam Ve Ailesi 7.bölümü ile 31 Ekim 2016 pazartesi günü televizyon kaldığı yerden izleyicisiyle buluşmaya devam edecek. Babam Ve Ailesi Dizisi 7.bölüm yeni fragmanı yayınlandığında haberimizin devamından izleyebilirsiniz.
Babam Ve Ailesi 7.Bölüm Fragmanı (31 Ekim Pazartesi)

Babam Ve Ailesi Tamer Kim?

     
babam ve ailesi tamer
Babam Ve Ailesi Son Bölümünde ki Tamer Kim? Suzan'ın, hayatı boyunca güvendiği evliliği bir anda yıkılmıştı. Bir kadının en tehlikeli olabileceği olayları yaşarken gururunu, onurunu kaybettiğini düşünmektedir. Kendi hatalarının farkında olsa da, bunu sadece evliliğini kurtarmak için yaptığına inanmaktadır. Babam Ve Ailesinde Kemal, Nilgün'ün, evlenmeleri esnasında konuştuğu Tamer'le, yeniden itibararını kazanmasında ona yardım edeceğini söylemekteydi. Peki bu Tamer, kimdi? Dizimizin heyecanı giderek artmaktadır, yeni oyuncumuzunda kadroya katılacağı gelecek haftalarda aksiyon, gerilimi bir arada yaşayacağız. Soluksuz izlemekten vazgeçmediğimiz Pazartesilerin en sürükleyici dizisi Babam Ve Ailesi kaldığı yerden devam edecektir. Şimdik Tamer'in, kim olduğu hakkında, amaçını, görevine teorik fikirlerinizi beklemekteyiz!

Sinan Tuzcu, Tamer mi olacak?

kayıtdışı izle

Bizim Hikaye izle

Seven ne yapmaz izle

Babam Ve Ailesi Son Bölüm izle

Kalbimdeki Deniz Son Bölüm izle

Popüler Yayınlar