Babam Ve Ailesi 5.Bölüm (17 Ekim Pazartesi)

     
Babam Ve Ailesi Yeni Bölümü, Babam Ve Ailesi 5.Bölümünde Neler Olacak?

1- 2

Nilgün, Kemal'in evlenme teklifini kabul etmiştir. Bütün yaşanmışlıkları bir kenarı bırakarak bu sefer gönül rahatlığıyla aşkını yaşamayı kararlaştırır. Adana'dan, dışlanan Kayalar, Kemal, isteğiyle İstanbul'a yerleşeceklerdir. Bunda demek oluyor ki Suzan, çocukları arasında ise yeni krizler, entrikaların başlamasına neden olacaktır.

Kadir, dayısının Hasret'i, kaçırma mevzusunda parmağı olduğunu öğrenmiştir. Deliye dönerek artık onu çevrelerinde istemeyerek, uzak tutmaya çalışacaktır. İstanbul'a, gelmesine kesinlikle karşı olurken yumruk yumruğa gireceklerdir.

Suzan, Nilgün bir araya geleceklerdir. İstanbul'a, yerleşmelerinden ötürü baya öfkeli olan Suzan, ağzından Kadir'i, öldürtmeye çalıştığını itiraf edecektir. Nilgün, büyük şok yaşayarak dişini gösterecektir. Evlatlarına zarar verme ihtimalini bile düşündüğünde deliye dönerken Suzan'a, hakkından gelir. Kemal'e de, hesap sorarken bildiğini söylediğinde araları açılarak, kısa tartışma yaşayacaklardır.

Suzan, bütün yaşadıklarından Mert'i, sorumlu tutmuştur. Mert, neye uğradığını şaşırırken bütün yaşananları kökten çözmek için kardeşi Kadir'le, konuşmayı kararlaştırır. Bu görüşme de neler yaşanacaktır? Duyguların giderek arttığı dizimizin yeni bölümünde sizleri bir çok olay bekliyor olacaktır. Pazartesi 20:00'da, buluşalım!

Babam Ve Ailesi 5.Bölüm izle, Babam Ve Ailesi Son Bölüm
babam ve ailesi 5.bölüm

Babam Ve Ailesi 6.Bölüm Fotoğrafları

     
24 Ekim Akşamında yeni bölümüyle buluşacağımız Babam Ve Ailesi 6.Bölüm Fotoğrafları sizlerle. Mert'in, son anda evi yakması durdurulmuştur. Bu badire de, kimsenin canı yanmadan kurtulsa da ama, kötü olayların sadece en ufak başlangıcı olacak gibi duruyor. Nilgün, Suzan'ın karşısına geçerek yaptıklarının cezasını ödettireceğini güçlü duruşuyla sizleri hayran bırakacaktır. Hayatında ilk kez kendi seçimini yaparak, bir kadın gibi hisseden Nilgün, verdiği kararla Kemal'le, evliliklerine sonuna kadar gidecektir. Yalnız Macide, yeni plan peşindedir. Entrikalarını boy göstermeye başlarken Babam Ve Ailesi Nilgün'ün, karşısına çıkarak evlilik sözleşmesini yapmasını isteyecektir. Aksi taktirde oğlunun peşinde sadece para için var olduğunu ispatlamış olursun diyerek aklını karıştıracaktır.

Kemal, Nilgün evliliklerine karşı birlik olan diğer karakterlerimiz onların beraberliğini bozmak için yeni plan peşindedirler.

Babam Ve Ailesi 6.Bölüm Foto AlbümüBabam Ve Ailesi 6.Bölüm 2.Fragmanı

     
Babam Ve Ailesi 6.Bölüm 2.Fragmanı yayınlanmıştır. Nilgün, artık zorluklarla sonuna kadar mücadele etme kararını verirken Kemal'le, evliliklerinin sonuna kadar gideceklerdir. Böylelikle Kayalar, birer bütün olurken diğer yandan onlara karşı yapılacak entrikalara karşı da beraber olacaklardır. Macide, Nilgün'ün karşısına geçerek gururunu kıracağı teklifini sunacaktır. Evlilik sözleşmesi yapmasını isteyerek Kemal'in, parasında gözü olmamasını ispatlaması gerektiğini söyleyecektir.

Suzan, çoktan gemileri yaktı. Nilgün, İstanbul'a gelmesine pişman olması için çeşitli planlar kurmaya başlayacaktır. Bunların hepsi ise acımasızca, zekice olarak düzenleyecektir. Babam Ve Ailesi Son Bölüm heyecanı hat safaya yeniden taşınırken 24 Ekim yeni bölümünde tekrardan buluşalım!

Babam Ve Ailesi 6.Bölüm Fragmanı 24 Ekim Pazartesi

     
babam ve ailesi 6.bölüm fragmanı
Babam Ve Ailesi 6.bölüm fragmanı sitemize eklenmiştir. İstanbul, heyecanının başladığı Babam Ve Ailesi 6.bölümü ile 24 Ekim 2016 pazartesi günü televizyon kaldığı yerden izleyicisiyle buluşmaya devam edecek. Babam Ve Ailesi Dizisi 6.bölüm yeni fragmanı yayınlandığında haberimizin devamından izleyebilirsiniz.
Babam Ve Ailesi 6.Bölüm Fragmanı (24 Ekim Pazartesi)

Mert, Evi Yakacak mı? Kadir, Ölecek mi?

     
Babam Ve Ailesi Son Bölümünde heyecan doruğa ulaştı. Mert, Suzan'ın onu suçlamasından ötürü delirmişti. Kadir'i, arayarak, yüzleşmek istediğini söylemiştir. Kemal'in, evinde buluşarak elinde benzin kutusuyla her yere dökmeye başlayarak, bütün evi yakmayı kafasına koymuştu. Birden kıyametler koparken Kadir'de, olay yerine gelmiştir. İki kardeş, birbirlerinin en büyük düşmanı olarak Mert, bütün yaşananlara orada nokta koyacağını söyleyerek benzin dolu her yere kibritini yakmıştır. Kemal, olay yerine yetişse de Mert, çoktan kontrol altından çıkmıştır.
babam ve ailesi mert evi yakacak mı

Asıl merak edilen Babam Ve Ailesi Yeni Bölümünde Kadir, Mert, Kemal Ölecek mi? Nilgün, çocuklarının tehlike de olmasından korkarken yaşananlar başına gelmeye başlıyor. Sadece bu başlangıç olup, karakterlerimizi daha bir sürü aksiyon dolu olaylar bekliyor olacaktır.

Babam Ve Ailesi 5.Bölümünde Çalan Şarkı (Başımın Belası)

     
babam ve ailesi 5.bölüm çalan şarkı
Kemal, Nilgün'ün zorlu yola beraber el ele girmişlerdir. Evlenme teklifini kabul etmesi ardından İstanbul'a, yerleşme kararı alırlarken Babam Ve Ailesi 5.Bölümünden itibaren onları bambaşka macera beklemektedir. Yaşananları belki de en iyi özetleyecek şarkılarından bir tanesi olan  Mazlum Çimen'in, seslendirdiği Başımın Belası Şarkısıyla özetlenmiştir.

Babam Ve Ailesi 5.Bölüm Çalan Şarkı


Haydi artık gidelim bu kapıdan
Işık söndü ayaz bastı gönlüm
Tanıyanlar nerden diye sormadan
Terk edelim sokağını
Gönlüm gönlüm…
Başımın belası.. Yavaş yavaş alışalım geceye ,
Umut etme ne yarına seneye,
İki de bir tutupta pencereye
Dönüp dönüp bakma artık
Gönlüm gönlüm gönlüm
Başımın belası… Şimdi şurdan çıkacağız caddeye
Yaralıyız belli etme kimseye
Yardan kalan bu ateşi sinede
Yaka yaka kül olalım
Gönlüm gönlüm
Başımın belası…. Yavaş yavaş alışalım geceye ,
Umut etme ne yarına seneye,
İki de bir tutupta pencereye
Dönüp dönüp bakma artık
Gönlüm gönlüm gönlüm
Başımın belası…

kayıtdışı izle

Bizim Hikaye izle

Seven ne yapmaz izle

Babam Ve Ailesi Son Bölüm izle

Kalbimdeki Deniz Son Bölüm izle

Popüler Yayınlar