Babam Ve Ailesi 5.Bölüm Fotoğrafları

     
Kemal'in, evlilik teklifini Nilgün, kabul edecek mi? Babam Ve Ailesi 5.Bölümüyle heyecan doruklarına ulaşacaktır. Asıl aksiyon, entrikaların boy göstereceği dizimizin konusunun gelişme bölümüne geçmiş bulunmaktayız. Artık Adana, macerası da sonlanarak tamamen setimiz İstanbul'a, yerleşmiştir. Artık Kayalar'ın da, İstanbul'da yaşayacağı yeni bölümleri sizleri bekliyor olacaktır. Kemal, çocuklarının artık Adana'da, yaşayamayacaklarını anladığı itibaren bir karar vermiştir. Hepsini yanında götürerek yeni hayat kuracaklardır. Yalnız bu durum Suzan, Mert ve Çiçekle de, yeni gerilimler yaşamasına neden olacaktır. Mert, babasını karşısına alarak kabullenmeyecektir. Babam Ve Ailesi Dizisi yeni bölümünün sürpriz gelişmeleriyle Pazartesi sizleri bekleyecektir.

Babam Ve Ailesi 5.Bölüm Fotoğrafları

5.bölüm fotoğrafları


Babam Ve Ailesi 4.Bölüm (10 Ekim Pazartesi)

     
Babam Ve Ailesi Yeni Bölümü, Babam Ve Ailesi 4.Bölümünde Neler Olacak?

1- 2
Kemal, Evlenme teklifi etme hazırlığında! Suzan'la, boşanma davasının sonuna kadar gidiyor. Suzan, avukatına verdiği talimatlarla en ağır bedelleri ödemesi için, şartların altına Kemal'in, neredeyse bütün mal varlığını almayı planlayacaktır. Boşanmaktan vazgeçireceğini düşünürken iyicene çıkmasa girerken bu sefer çocuklarıyla tehdit etmeye başlayarak, Macide'le, beraber kısa süreli onun evine taşınacaklardır. İpekçi, ailesi tamamen dağılmış ve Kemal, arkasında tek başına kalırken tek dayanağı ise Nilgün, olacaktır. Adana'ya, uçarken ona büyük sürpriz hazırlayarak, sözünde durmak için evlilik teklifi etmeyi düşünür.

Kadir, annesinin ona yalan söylemesini bir türlü hazmedememiştir. Nilgün'ün, üstüne giderken babasına yaptığı haksızlıkları yüzüne vururken asıl ayrılanında kendisi olduğunu itiraf eder. Kadir, yeni bir yıkın yaşamıştır, evi terk etme kararı alırken kardeşi Hasret'in, çabalarıyla yeniden eve dönecektir.

Büyük koşuşturmaca! Adana'da kilerin, gözü dönmüştür. Hasret, fidye için kaçılırken karakterlerimizi büyük korku, koşuşturma bekliyor olacaktır. Kemal'in, yeniden dönmesi ile Nilgün'ü, evlatlarını karşısına alarak önemli kararını açıklacaktır. Bu karar nolacak? Hepsi pazartesi günü yine aynı saatinde 20:00'da, buluşalım!

Babam Ve Ailesi 4.Bölüm izle, Babam Ve Ailesi Son Bölüm
babam ve ailesi 4.bölüm

Babam Ve Ailesi 5.Bölüm 2.Fragmanı

     

İki anne karşı karşıya! Kemal'in, evlenme teklifinin ardından Babam Ve Ailesinde Suzan, Nilgün, arasında ki gerilim iyicene artmaya başlayacaktır. Babam Ve Ailesi 5.Bölüm 2.Fragmanıyla baş başa bırakıyoruz.

Nilgün'ün, İstanbul'a gelişi Suzan'la yüzleşmelerine neden olacaktır. Ameliyat sırasında Kadir'in, yaşamamasına izin vermemeliyim demesiyle kayışlar kopuyor. Nilgün, güçlü tarafını gösterirken artık Suzan'a, karşı acımadan hareket etmemesi gerektiğini öğrenecektir. Söz konusu evlatları olunca kimsenin gözünün yaşına bakmayacağını gösterecektir. Fadıl, köşeye sıkışmıştır. Hasret'in, kaçırmasının olayı yüzünden patlayacağını düşünerek yanlış hareket ediyor. Kadir'in, üstüne gitmesinin bedelini yumruk yumruğa kavgayla ödeyecektir. Asıl heyecan kısmı ise Kadir'le, Mert'in bir araya gelerek Babam Ve Ailesi Son Bölümünde yaşanacaklar oluyor.

Babam Ve Ailesi 10 Ekim (4.Bölüm) Reyting Sonuçları

     

Her geçen bölümünde daha fazla heyecan artışı olan Babam Ve Ailesi 10 Ekim de yayınlanan 4.Bölümüyle reyting sıralamasında kaçıncı olmuştur?

Sosyal Medya, üzerinden yayınlandığı an itibaren binlerce yorum almayı başaran dizimiz, bu hafta izlenim oranlarının sıralamasında özellikle Total'de, biraz düştüğünü gözlemledik. Babam Ve Ailesi Dizisi kaliteli konusuyla izleyecilerine sürükleyici hikaye sunarak, her pazartesi bambaşka olaylar seyrederek, karakterlerimizin hikayesine daha fazla adapte olabiliyorsunuz.

Dizimiz Reyting sıralaması total kategorisinde 8.Tamamlamış, Rating: 3.77, Share::%10.41 oranına sahip olmuştur.

Ab grubunda hala önde gelmemiz devam ederken 4.Sıra da, Rating.4.58, Share:12.24 tamamladı. Babam Ve Ailesi destekçilerinin diğer insanlara kalitesinin farkına vardırması gereklidir. Eğer severek izleyen kitleyseniz dizinin erken final olmaması için çevrenizde ki insanları seyretmesi için yönlendirebilirsiniz.

Babam Ve Ailesi 5.Bölüm Fragmanı (17 Ekim Pazartesi)

     
babam ve ailesi 5.bölüm fragman
Babam Ve Ailesi 5.bölüm fragmanı sitemize eklenmiştir. Ortalığın fena karıştığı yeni bölümünde Babam Ve Ailesi 5.bölümü ile 17 Ekim 2016 pazartesi günü televizyon kaldığı yerden izleyicisiyle buluşmaya devam edecek. Babam Ve Ailesi Dizisi 5.bölüm yeni fragmanı yayınlandığında haberimizin devamından izleyebilirsiniz.
Babam Ve Ailesi 5.Bölüm Fragmanı (17 Ekim Pazartesi)

kayıtdışı izle

Bizim Hikaye izle

Seven ne yapmaz izle

Babam Ve Ailesi Son Bölüm izle

Kalbimdeki Deniz Son Bölüm izle

Popüler Yayınlar