Babam Ve Ailesi 4.Bölüm Fotoğrafları

     
Karakterlerinin oturduğu, hikayesine daha fazla adapte olduğumuz Babam Ve Ailesi 4.bölümüyle Kemal, Suzan'dan boşanma kararının arkasında durarak, sonuna kadar gidecektir. Suzan, en ağır bedellerle bunu ödettireceğine söz verirken boşanma şartlarına ağır bedeller yazacaktır. Kemal, herşeye rağmen kabullenirken, herkes şaşkınlıkla karşılasa da tek istediği eşinden kurtulmaktır. Artık İpekçi, ailesi yavaştan dağılmaya başlıyor. Evi bütün aile terk ederken Kemal'i, arkalarında bırakacaklardır. Kadir, annesi ve babasının geçmişleriyle Nilgün'ün, ağızından öğrenerek gerçeklerin altında ezilecektir. Evi terk etmeyi karar verirken Babam Ve Ailesi Dizisi Hasret, abisini döndürmek için mücadele eder.

Babam Ve Ailesi 4.Bölüm Foto Albümü

babam ve ailesi 4.bölüm fotoğrafları

Babam Ve Ailesi 4.Bölüm 3.Fragmanı

     
babam ve ailesi 4.bölüm 3.fragmanNilgün, geçmişin defterini Kadir'e, karşı açmıştır. Kemal'a, daha fazla haksızlık yapmaması için gerçekleri itiraf ederek, aslında ayrılanın onun olduğunu söylediğinde Babam Ve Ailesinde yeni krizlerin ortaya çıkmasına neden olacaktır. Kadir, asıl gerçeği kabullenemiyordu, çünkü babasına bütün suçu yüklemek kolayına gelse de bundan sonra onun içinde hayatın çarkı dönecektir. Kemal'e, başka gözle bakmaya başlarken, daha anlayışlı olabileceğini sezmekteyiz. Kayalar, arasında büyük çatışma başlamıştır.

Babam Ve Ailesi bu hafta bolca koşuşturma olacağa benziyor. Özellikle yeni fragman Hasret'in, başı büyük bela da gibi. Abisi peşinden koşarken kimden kaçtığını, başının neden belaya girdiğini Pazartesi, akşamı dizimizin yeni sürprizleriyle öğreneceğiz!

Babam Ve Ailesi 3.Bölüm ( 3 Ekim Pazartesi )

     
Babam Ve Ailesi Yeni Bölümü, Babam Ve Ailesi 3.Bölümünde Neler Olacak?

1- 2
Mert, Kadir sayesinde iyileşerek hastaneden taburcu olmak üzeriyken babasının saklı geçmişini öğrenerek dünyası başına yıkılmıştır. Çiçek, yaşadığı travmayı hala üstünden atamadığından dolayı abisi hariç herkese kızgındır. Bunun sinirini ise Mert'e, gerçekleri söyleyerek çıkartmıştır. İpekçi ailesi, birbirine girerek içlerinde büyük çatışma yaşayacaklardır. İyicene koparlarken gerilimde içeride iyicene artmaktadır.

Adana'ya, yüzleşmeye giden Mert, kardeşleriyle tanışarak Kadir'e, yaptığı anlaşmadan vazgeçirmek için konuşmaya çalışacaktır. İkilinin yüzleşmesi kavgayla sonuçlanarak karakola düşeceklerdir. Kemal, bunu duyduğunda çok sinirlenerek onları çıkartsa da, baba nasihatında bulunarak kardeş olduklarını hatırlatır. Kadir, annesinin yalan anlaşma yaptığını öğrendiğinde çılgına döner. Kemal ve Nilgün'ün, bir araya gelmesi iyicene imkansıza dönse de iki aile arasında ki savaş asla son bulmayacaktır.

Babam Ve Ailesi 3.Bölüm izle, Babam Ve Ailesi Son Bölüm
babam ve ailesi 3.bölüm

Babam Ve Ailesi 4.Bölüm 2.Fragmanı

     
Kemal, kararını vermiştir. Suzan'ın, gerçekleri öğrendiğinde fevri davranışlarının bedelini ailesi dağılarak ödeyecektir. Babam Ve Ailesi 4.Bölüm 2.Fragmanı büyük boşanma davası yaşanıyor! Suzan, kolay lokma olmadığını Kemal'e, göstermek için en ağır bedellerle bütün mal varlığının çoğunu almakla tehdit edecektir. Gözünü karartan Kemal, verdiği kararın arkasında duruyor.

Kadir, babasıyla alakalı gerçeklerle Nilgün'ün, ağzından yüzleşecektir. Aslında sonuna kadar annesinin yanında olmak istediğini ama, Nilgün, Kemal'in, aile baskısına dayanamayarak ayrılmalarının sebebi kendisinin olduğunu açıklar. Kadir, babasına duyduğu haklı öfkenin öteki yüzünü görmesi ona büyük çöküş yaşatacaktır. Olayların ardı arkası kesilmeyecek Babam Ve Ailesi Son Bölümü heyecanı giderek büyümektedir.

Babam Ve Ailesi 4.Bölüm Fragmanı 10 Ekim Pazartesi

     
babam ve ailesi 4.bölüm fragman
Babam Ve Ailesi 4.bölüm fragmanı sitemize eklenmiştir. Kanal D'nin, heyecan dolu gelişmeleriyle Babam Ve Ailesi 4.bölümü ile 10 Ekim 2016 pazartesi günü televizyon kaldığı yerden izleyicisiyle buluşmaya devam edecek. Babam Ve Ailesi Dizisi 4.bölüm yeni fragmanı yayınlandığında haberimizin devamından izleyebilirsiniz.
Babam Ve Ailesi 4.Bölüm Fragmanı (10 Ekim Pazartesi)

Babam Ve Ailesi Kemal'in, Babası Kim?

     

Son Bölümünde Kemal, iki oğluna anlattığı hikayeyle babasıyla yaşadığı geçmişten bir anı anlatmıştı. Babam Ve Ailesi Kemal'in, babası kimdi?


Babam Ve Ailesinde Mert, Kadir, kavga etmesi ardından karakola düşmüştü. Kemal, apar topar İstanbul'dan, Adana'ya uçarak oğullarını kurtarır. Yalnız ikisi de aralarında seçim yapması yönünden Kemal'le, konuşurken geçmişine dönerek babasından onlara bashetmişti. Flash back kesitle oluşan sahne de Kemal'in, babasının nasıl yüzme öğrettiğine inmişti. Birden denizden korkan küçücük çocuğu suyun içine atması yüreğimizi ağzımıza getirse de önemli bir hayat dersi verdi bize. Hayatta cesur olmazsan hiç birşeye yaramazsın diyerek, hayatın bir kere daha cesur insanları sevdiğini hatırlatmıştır bizi.

Babam ve ailesi dizisi işte ilgili sahneyi baştan izleyelim.
babam ve ailesi kemal babası

kayıtdışı izle

Bizim Hikaye izle

Seven ne yapmaz izle

Babam Ve Ailesi Son Bölüm izle

Kalbimdeki Deniz Son Bölüm izle

Popüler Yayınlar