Babam Ve Ailesi 3.Bölüm 2.Fragmanı

     
İpekçi ailesi birbirine giriyor! Babam Ve Ailesi 3.Bölüm 2.Fragmanı seyirciyle buluştu. Mert, ameliyat masasından kalkmasıyla gerçekleri öğrenmesi bir oldu. Babasının diğer ailesini öğrendiğinde dünyası başına yıkılmıştır. Kemal'in, evlenmemesi için Çiçek'le, beraber Mert, harekete geçecektir.
Kadir, annesinin ona yalan söylediğini öğrendiğinde deliye dönmüştür. Gözünü karartarak Kemal'i, vuracağını tehdit ederek, emin adımlar atacaktır. Mert, babası yüzleşiyor. İyicene ortalığın gerilmeye başladığı Babam Ve Ailesi Dizisi ortalık entrika, planlar yuvasına dönecektir.

Babam Ve Ailesi Yeni Bölüm Fragman, Babam Ve Ailesi Son Bölüm Fragmanı izle
babam ve ailesi 3.bölüm 2.fragmanı

Babam Ve Ailesi 3.Bölüm Fotoğrafları

     
Suzan, ani çıkışların bedelini ödüyor. Kemal'e, karşı Nilgün'ü, kışkırtmaya çalışma çabaları ardından Babam Ve Ailesi Çiçek, yaşananlara şahit olmuştur. Babası açıklamadan gerçekleri öğrenmesi onda derin travma yaşatacaktır. İçi şaşkınlık, nefret dolu olan kızına Kemal, gerçekleri anlatsa da, bunu kabullenmesi zordur. Mert, artık iyileşerek, taburcu olacaktır. Çiçek, babasının gizli geçmişini abisine anlatacaktır. İpekçi, ailesi iyicene birbirine girmeye başlıyor. Suzan, Kayalar'la, karşı sert çıkışlarını Kemal, ödettirerek ailesine sahip çıkacaktır.

Babam Ve Ailesi Dizisi asıl merak edilen gelişme ise Mert, Kadir yüzleşmesi olacaktır. Sosyal medya da hayranlarımız özellikle bu an için gelecek haftayı sabırsızlıkla beklediklerini ifade etmişlerdir. Aynı babadan, ayrı dünyaların kardeşleri! Kadir, kardeşinin canını kurtarsa da babasına duyduğu öfke Mert'e, karşı nasıl yansıyacaktır?

Babam Ve Ailesi 3.Bölüm Foto Albümü


Babam Ve Ailesi 26 Eylül ( 2.Bölüm ) Reytingleri

     
Babam Ve Ailesi 26 Eylül de yayınlanan 2.Bölüm Reyting sonuçları elimize ulaştı. Geçen haftaya oranla büyük yükselişe geçmeyi başaran dizimiz, farkını hissetirmeye sadece iki hafta ardından başarıya ulaştı.
babam ve ailesi 2.bölüm total reyting

İlk bölüm reytingi girişine hüsrana uğramasına rağmen, kalitesini yine de sonuna kadar sürdüren Babam ve Ailesi, dilden dile dolaşan övgülerle bu hafta Total de, beş sıra birden yükselmeyi başararak bizce bu sezonun en hızlı yükselişine sahip olan dizilerden bir tanesi olma başarısını göstermiştir. Bu her hafta artacağının düşüncesindeyiz, nedeni ise karakterleri oturmaya başladığında konusunun sürükleyiciliğini ozman hissetmeye başlayacaksınız.
babam ve ailesi 2.bölüm ab reyting

Ab grubunda yine zirveye ortak olmayı başararak bir basamak daha yükselişe geçmiştir. 4. Sıra da tamamlayarak hem yükselişini, kanalına da istediğini vermeyi başarmıştır. Kendi kategorisinde toplamda ikinci olurken ekibimizin başarılarının artması, sürmesi dileğiyle, sağlıcakla kalın.

Babam Ve Ailesi 3. Bölüm Fragmanı

     
babam ve ailesi 3.bölüm fragman
Babam Ve Ailesi Dizisi 3.Bölüm Fragmanı bütün sürükleyiciliğiyle sitemizde yayınlanmıştır. Kanal D Yeni dizimiz Kadir'in, ameliyat masasına girerek, kardeşine verdiği böbrek onların hayatını tamamen değiştirecektir. İki aile çatışması başlayarak orta da büyük entrikalar, savaşlar dönecektir. Babam Ve Ailesi 3.Bölümü ile 3 Ekim Pazartesi kaldığı yerden devam edecektir.
Babam Ve Ailesi 3.Bölüm Fragmanı ( 3 Ekim Pazartesi )

kayıtdışı izle

Bizim Hikaye izle

Seven ne yapmaz izle

Babam Ve Ailesi Son Bölüm izle

Kalbimdeki Deniz Son Bölüm izle

Popüler Yayınlar