Babam Ve Ailesi 2.Bölüm ( 26 Eylül Pazartesi )

     
Babam Ve Ailesi Yeni Bölümü, Babam Ve Ailesi 2.Bölümünde Neler olacak?

1- 2
Kadir'in, tek istedği annesinin onurunu, gururunu yeniden kazanmasıdır. Eline geçen fırsatı değerlendirerek Mert'e, vereceği böbrek karşılığında babasının resmi olarak annesiyle evlenmesi ve artık bir İpekçi, olarak kimseye yüzünü aşşağı eğmemesini istiyor. Herkes teklife şaşırıp, kızsalarda Kadir, dik başlılığı, Mert'in, giderek kötüleşen durumu kabul etmek zorunda kalacaktır.

Suzan'dan, akıllara zarar plan! Kadir, ameliyata girmek için hazırlanırken onu öldürme planı kuracaktır. Doktorlarına özel emir vererek, ameliyatta canlı çıkmaması için ne yapması gerekiyorsa onu yapmasını isteyecektir. Aileye sadık olan doktor ise bunu Kemal'e, açıklamak zorunda kalıyor. Kemal, öğrendiğinde epey sinirlenerek Suzan'a, iyi ders verecektir. Bakalım Babam Ve Ailesi bu hafta ki heyecanına yürek dayanmaz diyerek, kesinlikle seyretmenizi tavsiye etmekteyiz.

Babam Ve Ailesi 2.Bölüm izle, Babam Ve Ailesi Son Bölüm
babam ve ailesi 2.bölüm

Babam Ve Ailesi 2.Bölüm Foto Albümü

     
26 Eylül yeni bölümüyle devam eden Babam Ve Ailesinde gerilim artacaktır. Kadir'in, şartına herkesin ağzı açık kalmıştır ama, istedği gerçekleşmeden Mert'e, böbreğini vermeyeceğini inatlı kişiliğinden az da olsa çözmüdük. Böylelikle diğer yanda fedakar anne imajını gösteren Suzan, kabul etmek zorunda kalsa da içten pazarlık yaparak arkalarından iş çevirecek planıyla herkesi şaşırtarak, içinde ki kötülüğü böylelikle dışarı vuracaktır. Ameliyat oluyor iki ailesinin arasında kalan Kemal, napacağını bilmemektedir. Tek istedği bir an önce evladının iyileşmesi, durumla öyle başa çıkabilmektir.

Babam Ve Ailesi 2.Bölüm Fotoğrafları











Babam Ve Ailesi 2.Bölüm 2.Fragmanı

     
Suzan, ne kadar tehlikeli birisi olduğunu Babam Ve Ailesi 2.Bölüm 2.Fragmanı göstermektedir.

 Kadir'in, Mert'e böbreğini vermesinin tek şartı Annesinin, kaybettiği itibarı yeniden kazanması için Kemal'ın, onunla resmi olarak evlenmesidir. Çaresiz anne, baba olarak Kemal, seçimini yapmak zorundadır, eğer oğlunun ölmesini istiyorsa bu teklife karşı çıkması gerekmektedir. Bunu da asla göze alamıyacak kadar köşeye sıkışmıştır.

Ameliyat oluyor! Kadir, böbreğini vermeye ikna oldu. Yalnız Suzan'ın, hayatı sadece iki, üç gün içinde tamamen değişirken doktara bir teklif sunacaktır. Ailesinin içlerine giren Kayalar ailesinin Kadir'ini, ameliyat masasından çıkamaması için orada öldürmelerini isteyeceklerdir. Bu akıl almaz istedğini acaba doktor kabul edecek mi? Babam Ve Ailesi Son Bölüm meraklılarına yeni fragmanı izleyin.
babam ve ailesi 2.bölüm 2.fragman

Babam ve Ailesi 1.Bölüm (19 Eylül Pazartesi)

     
Babam Ve Ailesi Yeni Bölümü, Babam Ve Ailesi 1.Bölümünde Neler Olacak?
1- 2

İş adamı Kemal İpekçi'nin, şevhetli, lüks hayatı, ailesini öncelikle tanıyacağımız Babam Ve Ailesi başlangıçında dışardan göründüğü gibi mutlu birisi değildir. Geçmişinde yaşadığı entrikalar, travmalar asla aklının ucundan gitmemektedir. Aşık olduğu kadınla ailesinin oyunları sebebiyle ayrılmıştır. Yıllar sonra yeniden karşılaşmalarının hikayesini ele alacak dizinin heyecanına doyamıyacaksınız.
Babam Ve Ailesi Dizisi Gelişmelerinde Mert İpekçi'nin, geçirdiği kaza nedeniyle ölümcül tehlike yaşamaktadır. Tek kurtuluşu ise Kemal'ın, eski aşkı olan Nilgün'den, olan ikizlerindeydi. Yıllar sonra hem aşkıyla tekrar görüşecek, haberi olmadığı çocuklarıyla tanışacaktır. Kemal, tanımadığı kardeşinin yaşamasına fedakarlık yapmak için tek şartı vardır. Yaşayamadıkları hayatı babasının önüne sermesidir. Bunda iki aile arasında çatışmalara, aksiyon, entrikaların canlanmasına neden olacaktır.

Babam Ve Ailesi 1.Bölüm izle, Babam Ve Ailesi Son Bölüm

Babam Ve Ailesi 1.Bölüm Reytingi

     
Babam Ve Ailesi ilk bölümüyle dün itibaren açılışı yapmıştır. Pazartesi günü dizi sektöründe büyük savaş yaşantı, yeni başlayanlardan yanı sıra eski projelerinde sezon açılışı yapması bizim dizimizinde izlenme oranlarını baya bölüşmelerine neden olmuştur. Sosyal medyanın yorumlarına dayanarak, analizlerimize göre konusu olarak epey beğenilse de, izlenme oranlarında biraz düşüş giriş yaptığımız gerçeğini maalesef kabullenmek gerekiyor. Bunun nedeni ise bashettiğimiz gibi köklü dizilerin yer almasından kaynaklıdır. Uzun soluklu, büyük potansiyeli olan Babam Ve Ailesi Dizisi zamanla daha fazla kıymete binerek, seyircilerin dikkatini çekip, oranları da artacağının görüşündeyiz.

Türkiye klasmanında 13.Sıra da giriş yaparak, yeni dizinin oranlarına göre biraz düşük puana sahip olsakta, Ab girişinde ise 5. Sırada güzel sonuça sahip olduk. Böylelikle dilden dile daha fazla Babam Ve Ailesi konuşması artarsa oranlarında her hafta artacağını düşünmekteyiz.

Babam Ve Ailesi 2.Bölüm Fragmanı

     
babam ve ailesi 2.bölüm fragmanı
Babam Ve Ailesi 2.Bölüm Fragmanı web sayfamızdan izleyebilirsiniz.. İlk bölümüyle konusuna bağlayan dizi Babam Ve Ailesi 2.Bölümü ile 26 Eylül tarihi akşamı televizyon ekranlarında kaldığı yerden devam ediyor. Babam Ve Ailesi 2.Bölüm Bölüm tanıtım fragmanı haberimizde izleyebilirsiniz.
Babam Ve Ailesi 2.Bölüm Fragmanı (26 Eylül Pazartesi)

Babam Ve Ailesi Yorumları Buraya!

     
Babam Ve Ailesi Dizisi bugün ilk bölümüyle görücüye çıkıyor. Televizyon tutkunlarının merakla beklediği yeni dizinin gelişme analizlerini beraber yapacağız. Umarız seyirciye istenileni sunarak, beklentileri karşılamayı başarır, uzun soluklu izleyeceğimiz yeni projenin doğuşuna böylelikle beraber tanıklık edebiliriz.
babam ve ailesi yorumları


Babam Ve Ailesi izle hayranlarından özel rica da bulunmaktayız. Sosyal medya üzerinden dizimiz başladığı andan itibaren desteklerimizi yorumlarımızla gösterelim. Aslında ekibimizi fazlasıyla motive edecek bu durum olumlu, olumsuz düşünceleriniz ekibe katkı da bulunacağını kesinlikle unutmayınız. Kendi özel yorumlarınızı ise bu başlığın altında ki özel yorum panelinden yapabilirsiniz. Böylelikle oyuncularımıza, diğer babam ve ailesi seven kitleye sesini duyarabilir, beraber takip etmenin keyifini yaşayabilirsiniz.

Babam Ve Ailesi Nerede Çekiliyor

     
Babam Ve Ailesini giriş bölümü Adana'da, çekilmiştir. Ana karakterlerimiz farklı şehirlerde yaşam sürdüğünden dolayı Babam Ve Ailesi Nerede Çekildi sorusunu merak edenlere ise ayrıntılı cevabı vermekteyiz. Adana, başlayıp İstanbul'a, kadar uzanacak geniş hikayesiyle sizleri kendisine bağlandıracak dizinin gelirli ailelerin lüks evlerinde yer alacak, mahalle yaşantısını da yansıtacaktır. Biraz gösterişinde ön planda gerçekleşerek gözünüzü kamaştıracak kaliteliğiyle dizinin özelliğinin farkına varacaksınız. Babam Ve Ailesi Sevenler için set ekibine mesaj bırakmak istiyorsanız buradan beklemekteyiz.

Babam Ve Ailesi Nerede Çekiliyor Daha Ayrıntılı bilgi için TIKLA

kayıtdışı izle

Bizim Hikaye izle

Seven ne yapmaz izle

Babam Ve Ailesi Son Bölüm izle

Kalbimdeki Deniz Son Bölüm izle

Popüler Yayınlar