Babam ve Ailesi 1.Bölüm Fotoğrafları

     
19 Eylül'ü, sabırsızlıkla bekleten Babam ve Ailesi 1.Bölüm Fotoğrafların görselleri elimize ulaşarak konu altında toplayacağız.

Mert'in, yaşadığı rahatsızlıktan dolayı Kemal ile Nilgün'ün, bütün geçmişteki sır perdesi aralanarak gerçeklerin ortaya çıkmasına, büyük yüzleşmelere neden olarak olayların ardı arkası kesilmeyen Babam ve Ailesi heyecanı içinde kendinizi bulacaksınız. Kemal, henüz daha yeni tanıdığı oğullundan kardeşi için büyük fedakarlık isteyecektir. Yalnız Nilgün, yıllar sonra karşılarına bunun için çıkmalarına epey kızmıştır. İkili arasında büyük savaş başlarken Kemal, yaptığı hataları anlayarak ikinci ailesini kazanmaya çalışacağı konusunun öyküsünü ele alacaktır.

Babam Ve Ailesi 1.Bölüm Foto Albümü


 Yıllar sonrasında tekrardan karşılaşan aileler arasında büyük atışmalar, geçmişin sinirleri ve vicdaniyet masaya yatırılacaktır.Babam ve Ailesi 1.Bölüm 3.Fragmanı

     
Babam Ve Ailesi 19 Eylül'de, seyirciyle buluşmaya hazırlıkları tamamlanmışken Babam Ve Ailesi izle 1.Bölüm 3.Fragmanı Yayınlandı.
babam ve ailesi 1.bölüm 3.fragman

Yıllar sonrasında sırrın açığa çıkmasıyla Nilgün'ün, kurduğu küçük dünya yerle bir olmuştur. Kemal, Mert için Nilgün'ün, karşısına geçerek boyun eğmek zorunda kalacaktır. Yalnız bunu yaparken gerçeklerle, vicdanıyla yüzleşerek Nilgün'ün, çocuklarının kendi evladı olduğunu öğrenecektir. Onunda dünyası tamamen değişmeye başlarken Suzan, ise onların aşkının yeniden alevlenmemesi için türlü entrikalar çevirmek zorundadır. Babam Ve Ailesi heyecanlı yeni tanıtım fragmanı izleyin!

Babam Ve Ailesi Geçmişin Gölgesi!

     
Babam Ve Ailesi Kemal, Nilgün, geçmişte yaşadıkları şiddetli aşkları İpekçi ailesinin, entrikalarıyla sonlanmıştı. Yalnız Babam Ve Ailesi Dizisinde Kemal'ın, hayatı boyunca geçmişin gölgesi peşini bırakmamıştır.
geçmişin gölgesi

Adana'da, başlayan ilk gördükleri andan itibaren birbirlerine tutuklu kalan çiftimiz yaşam koşulları farklılığı nedeniyle asla İpekçiler, tarafından onay verilmemiştir. Kemal, her şeye rağmen sevdiği kadının yanında durup gerekirse ailesinin kabullenmesi içinde onları karşısına almaya hazırdı. Yalnız çevirdikleri acımasız oyunlar Kemal'ı, Nilgün'den, soğutmakla başarılı olmuş. Geriye bıraktığı gölgesiyle aşkına, geçmişine veda etmiştir.

Nilgün, İpekçilere karşı sessizliğini korusa da içinde ki ah onları mahvedeceğinden kimse farkında değildir. İkiz çocuk sahibi olması ise hayata zorluklarını iyicene artırsa da, ayakta durmasının da en büyük güç kaynağı olacaktır. Çocuklarını tek başına yetiştirmiş hem anne, baba olmayı da başarabilmiştir. Kemal, ise 24 Senedir ayrı kaldığı aşkını asla unutamamış, çocuklarından ise haberi yoktur. Sonunda geçmişin gölgesi yeniden canlandığında büyük yüzleşmeler, yeniden ortaya çıkacak entrikalar ve orta da aşkın saf hali savaşacaktır.

Kemal, Nilgüne Hayat Borçlu

     
Babam Ve Ailesi Dizisinin Kemali, geçmişte bıraktığı aşkına bir hayat borçlu olduğunu öğrenecek!

Nilgün, Ayça Bingöl'ün, canlandıracağı fedakar annemizdir. Aşkı Kemal, ailesine çevirdiği entrikalara inanarak onu tek başına bırakarak terk etmiştir. İpekçiler, Nilgün'ü arkalarında bırakırken bilmedikleri Kemal'den, ikiz sahibi olduğuydu. Nilgün, asla bunu onlara açıklamayarak kendi başına sadece evlatlarının bildiği sırla bütün zorluklara göğüs gererek Babam Ve Ailesi izle Kadir, Hasret'i yetiştirmeyi başarmıştır.

Kemal'in, Suzan'dan oğlu Mert'in, başına gelen Adana'da ki, büyük kaza ise Kemal, Nilgün'ün, yolunu yeniden birleştirerek üstelik sırrını da öğrenecektir. Ondan gizli büyüttüğü kendi evlatlarına da kavuşsa geçmişte yaptığı hatalar, yeniden yaşadığı vicdan azapları canlanacaktır. Babam Ve Ailesi Nilgün'e, yeniden hayatının borcu olduğunu öğrenerek artık asla arkasında bırakmayarak ailesine sahip çıkacaktır.

Geri Sayım Babam Ve Ailesi Başladı

     
Başlama Tarihi belirlenmesiyle Geri Sayım Babam Ve Ailesi için Başladı.

19 Eylül'e, sadece sayılı günlerin kaldığı Babam Ve Ailesi tarihinin pazartesi gününün pazartesi belirlenmesi çoğu kitle tarafından eleştirilse de, dizinin nasıl gelişeceği yönünden meraklanan kitleler tarafından ise sabırsızlıkla beklenmektedir. Enteresan konusuyla, dram yüklü tarafı sizleri heyecana kapılmanıza neden olarak bağımlısı olmanız adına sadece bir şans vererek ilk bölümünün girişini izleyerek dizimizin farkını anlayabileceksiniz.

Babam Ve Ailesi Dizisi geçmişe dayalı bir aşkın öyküsünün yeniden ortaya çıkışını konu haline alıyor.Şüphesiz son zamanlarda göreceğiniz duygularıyla Gizemli, sırlarla tarafıyla sürükleyiciliğinin farkına varacaksınız. Dizi analizciler ise ayrıca yeni sezonun başlangıcı olacak pazartesiyi iple çekmektedir. Reyting sıralamasında babam ve ailesi için pek umut verilmese de, herkesi şaşırtacağı kalitesiyle rakiplerini geri de bırakmayı başaracaktır!

kayıtdışı izle

Bizim Hikaye izle

Seven ne yapmaz izle

Babam Ve Ailesi Son Bölüm izle

Kalbimdeki Deniz Son Bölüm izle

Popüler Yayınlar