Babam Ve Ailesi Oyuncuları

     
19 Eylül'de tarihi kesinleşen Babam Ve Ailesi Oyuncularının bütün ayrıntılarını bu makale içerimizden bilgilenebilirsiniz. Duygu dolu konusu, karakteriyle bütün ayrıntılarının kusursuz gelişmesi adına yapımcılarımız dizinin karakterlerine en uygun isimleri bir arada toplamayı başarmışlardır. Bülent İnal, Ayça Bingöl, Ceyda Düvenci'nin başrolleri eşliğinde onlara eşlik edecek diğer isimlerde sanki başrol edasında olup karakterlerinin her birinin önemini diziyi seyrettiğinizde anlayacaksınız. Umarız bu kadro ile beraber birden fazla sezon ekranlarda görmeyi planladığımız Babam Ve Ailesi Oyuncu Kadrosu ayrıntılarına yer verelim.


Bülent İnal (Kemal İpekçi),ipekçi, zengin ailenin ileri gelen oğludur. Başarılı, o kadar da zeki karakteriyle bütün işleri tarafından yürütülmektedir. Geçmişte yaşadığı Nilgün, ile aşkını ailesinin oyunlarıyla sonlandırmak zorunda kalmıştır. Farkında olmadığı, bilmediği durum ise ikiz çocuğa sahip olmasıdır. Yıllar sonra bu sırrı öğrendiğinde eski aşına, çocuklarına sahip çıkmak için harekete geçse de bunda kendi ailesi tarafından yeni savaşları yaşamasına neden olacaktır.


Ayça Bingöl, (Nilgün Kayalar), Adana'da, yaşamaktadır. Geçmişte yaşadığı Kemal, ile dolu aşkından ikiz bebek sahibi olmuştur. Yıllar sonra onları kendi başına büyütmeyi başaran fedakar annemiz tek gerçeği çocuklarına açıklamış, kimse sırlarını bilmemektedir.


Ceyda Düvenci, (Suzan İpekçi), Kemal'ın, şimdiki ve resmi eşidir. Eğitimli, kültürlü bir o kadar da hanımefendidir. İki evlat sahibi olmuştur. Kemal'ın, sonradan ortaya çıkan ailesine karşı mücadele etmek zorunda kalacaktır.

Caner Şahin ( Kadir Kayalar ), Dizimizin asabi, dik başlı karakteri.


Sera Kutlubey ( Hasret Kayalar ), Efendi kişiliğiyle ön planda olan Nilgün'ün, kızı.


Erdem Akakçe ( Fadıl ), Nilgün'ün, kardeşidir.


Sercan Badur ( Mert İpekçi ) Kemal ve Suzan'ın, erkek oğlu.


Doğa Zeynep Doğuşlu ( Çiçek İpekçi ) Kemal ile Suzan'ın, kızıdır.

Babam Ve Ailesi Günü, Tarihi Kesinleşti

     
Yayın tarihi kesinleşen Babam Ve Ailesi Dizisi adına sürpriz açıklamayla konumuzun devamında yayın tarihi öğreneceksiniz. Merakla beklediğiniz dizinin günü olarak Pazartesi belirlenmiştir. Yeni sezonun en güçlü gününden birinde yayın tarihe başlaması kesinlikle yeni dizi için büyük risk alınmaktadır. Ekibimiz çalışmaları sonrasında zorlu güne layık görmesinin bizce mantıklı bir sebebi olduğunu anlamaktayız. Tarihi ise 19 Eylül de başlayacağı iki hafta gibi süre zarfının ardından Babam Ve Ailesi izle buluşarak ilk bölümünü seyredebileceğiz.

Adana'dan, İstanbul'a kadar sürecek macerasında küllerinden alevlenecek geçmişte kalan büyük aşkın sonunda ortaya çıkan entrika, aksiyon bir sürü olayları ele alacak dizi için günlerini saymaktayız. Babam Ve Ailesi başlama tarihi hakkında düşüncelerinizi belirtmenizi önermekteyiz. Sosyal medya da seyirciler tarafından riskli olduğu çoğunlukla yorumlanmıştır.

Babam ve Ailesi Dizisi 2.Fragmanı

     
Kemal'ın, sırlarla dolu geçmişinde ki aşk hikayesinin açığa çıkma konusunu işleyecek Babam ve Ailesi 2.Fragmanı yayınlandı. Yayınlanan tanıtımda geçmişte ayrılmak zorunda kaldığı Nilgün'den, iki çocuga sahip olmuştur. Nilgün, arkada kalmasına rağmen ayağa sırf çocukları için tekrardan kalkarak güçlü durmak zorunda kalmıştır. Onları tek başına büyüterek hem annelik, babalık yaparak büyük fedakarlık göstermiştir.

Kemal İpekçi, kendi hayatını yaşarken ilk aşkını asla unutamamış, içinde ki vicdan azabı hiç azalmamıştır. Sahip olduğu iki evlat, eşiyle mutlu yaşamaya çalışırken bir gün Adana'ya, yolu düşen oğlu Mert, bütün geçmişi yeniden açığa çıkartarak travmalar, sırlar İpekçilerin, bilinmedik varisleri ortaya çıkacaktır. Babam ve Ailesi izle inanılmaz sürükleyiciliğe sahip senaryosunda yayın tarihininde belirlenmesine sayılı günler kala yeni fragmanı sizlerle.

Babam Ve Ailesi 2.Fragmanı izle


kayıtdışı izle

Bizim Hikaye izle

Seven ne yapmaz izle

Babam Ve Ailesi Son Bölüm izle

Kalbimdeki Deniz Son Bölüm izle

Popüler Yayınlar