Babam Ve Ailesi Hikaye Netliğe Kavuştu

     
Kemal İpekçi ile Nilgün'ün, geçmişe dayanan ayrılıkla sonlanan aşklarını ele alarak, yeniden yollarının kesişip alevlenecek aşklarını hikayesini ele alacak Babam Ve Ailesi Dizisi adına geri sayımımız hala sürmektedir. Kemal, ünlü iş adamıdır. Adını oldukça İstanbul'da, duyabilirsiniz, güçlü birisidir. Nilgün, ise ayrılıkları ardından Adana'ya, yerleşmiş ikiz çocuklarıyla beraber normal hayat sürerlerken birden karşılarına çıkan Kemal'ın, oğlu Mert, bütün hayatları değiştirecektir. Bilinmedik ailesininde böylelikle ortaya çıkarak Kemal'in, tekrardan Adana'ya, dönerek hem çocuklarına sahip çıkmaya yeniden küllerinden doğan aşkını kazanmak için mücadelesini ele alacaktır.

Babam ve ailesi izle netliğe kavuşan hikayesinin başlaması böyle gelişecektir. Senaryosu açıkcası heyecanlandırdığını belirtmeliyiz. Dizinin başlama tarihi Eylül ortalarına doğru belirlenmeye yakın artık 2. Fragmanı buluşmanız daha fazla artmaktadır. Babam ve ailesi resmi fan sayfasını Takipte kalmayı ihmal etmeyiniz.

Harika Oyuncularıyla Babam Ve Ailesi Sevilecek

     
Babam ve Ailesi izle deneyimli isimlerin ana karakteri olup, ilgi odağı olan özelliği herkes tarafından merak hissedilerek, beklenilmesi sürmektedir. Set ekibiyle beraber hız düşmeksizin çalışmalara devam eden ekibimiz oyuncu kadrosunda eksiklerde tamamlandığında 2. Fragmanıla buluşabileceksiniz. Eylül ayı içerisinde ekranlarda buluşması anlaşılarak Gold Film'in, önderliğiyle dramın en güzel etkileyici tarafını yansıtarak bağımlısı kalacağınız dizinin zaten yapımcımızın geçmiş kariyerlerinde incelediğinizde bu kategori de başarısını açıkca göstermektedir. Senaryosuna büyük emek verilirken ekranlarında başında seyirciyi en bağlayıcı tarafıyla sizleri nefessiz bırakarak keyif sunacaktır.

Bülent İnal, Ayça Bingöl Farkı Babam Ailesinde hissedeceksiniz.


Onların aşkı geçmişe dayalıdır. Yaşamak zorunda kaldıkları ayrı yollar ayırmış olsa da asla aşklarını kalplerinden atamayarak birbirlerini unutamamışlardır. Yalnızca önlerine büyük engellerden dolayı asla yeniden beraber olamıyacaklarını sanarlarken kaderin cilvesi yeniden yollarını kesiştirerek büyük sevgileri yeniden alevlenecektir. Harika oyuncularıyla babam ve ailesinin sürükleyiciliğiyle birleşerek epey sevileceğini düşünmekteyiz.

kayıtdışı izle

Bizim Hikaye izle

Seven ne yapmaz izle

Babam Ve Ailesi Son Bölüm izle

Kalbimdeki Deniz Son Bölüm izle

Popüler Yayınlar