Babam Ve Ailesine Yabancı Ülkelerden İlgi

     
Henüz yayın zamanı dahi belirlenmeyen Babam ve Ailesi kamuoyuna sunulan görsellikleri, bilgileri dışında yabancı ülkelerden de baya ilgi görmeyi başarabilmiştir. Tabi bunun büyük nedeni sahip olunan oyuncularımız, yapımcı kalitesi, üstelik Türkiye'nin, önde gelen kanalında yayınlanacağından kaynaklıdır. Arap ülkelerinde özellikle medyaya dahi yansıyarak gazetelere afiş olan proje anlaşılan Ab grubunda baya iyi derece etmeyi başaracak gibi duruyor. Reyting sıralamasında şüphesiz liderlik koltuğuna en azından ortak olacaktır. Babam Ve Ailesi Dizisi vazgeçilmeyecekler arasına ismini yazdırdığında yıllar sonra bile isimini unutmayacağımız diziler arasında girecektir. Fenomenin doğuşuna beraber tanıklık ederken, gelecek haftalarda sürpriz geleceğini, takibi ihmal etmemenizi öneriyoruz.

Aile Sıcaklığı, Aşk Hikayesi

     
Babam ve Ailesi Dizisi aile ilişkilerin baskın olacağı, sizleri ekrana bağlarken imrendirecek konusuyla diziye bağlı kalacaksınız. Dram'ın ön planda olacağını belirtirken ama, içinde barındırdığı şiddetli aşk hikayesi de ayrıca güzelliğinin birinci örneğidir. Fragmanı artık seyirciler sunulmasını dilemekte, sabırsızlıkla beklemelerini her an sürdürmektedirler. Babam Ve Ailesi izle'nin deneyimli oyuncuları, harika karakterleriyle bütünleştiklerinde inanın ortaya çıkacak kusursuz görselliğe bayılabileceksiniz. Umarız düzgün gün ve başlama tarihi seçimi ardından dizinin ekranlarda kalıcılığının temelini atılarak, daha fazla insana da ifade etmesine neden olabilir.

Ailemiz normal hayat süren birer mutlu insanlardır. Hepsi babalarına bağlılığıyla asla sözlerinden çıkmazlar, saygısızlık göstermezlerdi. Onların hayatını değiştirecek olaylar ise içlerine soktukları yabancı insanlar tarafından neden olacaktır. Bakalım Babam Ve Ailesi ayakta durup, zorluklarla nasıl başa çıkabileceklerdir?

kayıtdışı izle

Bizim Hikaye izle

Seven ne yapmaz izle

Babam Ve Ailesi Son Bölüm izle

Kalbimdeki Deniz Son Bölüm izle

Popüler Yayınlar