Babam Ve Ailesi Çekimleri Başladı

     
Set çekimleri geçen hafta itibariyle başlanarak önemli adım atılan Babam Ve Ailesi Dizisi adına artık görsel gelişmelerin sunulmasına da hazırlıklı olmak gerektiği görülüyor. Ayça Bingöl, Bülent İnan'ın, ana karakterleri canlandıran başrol partner oyuncularımızın özellikle yer alacağı karakterlerinin duygularını içeren tanıtımda ay sonunda hazır olması ümit edilmektedir. İstanbul'un, dizimize özel hazırlanan semt, mekan ambiyansları da süslenerek kameralara start verilmiştir. Dizimiz sadece konusu yönünden tutulmayarak, görsel tarafında seyircileri tatmin edecektir. Babam Ve Ailesi Çekim fotoğrafları da yavaştan yayılmaya başlanırken sosyal medyada ilgi görmesi artmaktadır. Bakalım zaman içerisinde daha fazla gelişmeleri sizlere sunmak için sabırsızlanmaktayız.

Babam Ve Ailesi Konusu

     
Senaryosu yıllara dayanarak, tecrübeli isimler tarafından kaleme alınan Babam ve Ailesi Konusu olarak eminiz son zamanlarda görebileceğiniz en özgün, duygu patlaması içerisinde, sürükleyiciliğiyle sizlere karşı kendini hayran bırakacaktır. Henüz tanıtım çıkmaması dizimizin gelişmeleri üzerinden eksi olarak bakılsa da yakın zamanda sizlere sürpriz hazırlığına ay sonuna doğru tamamlanacağını belirtmeliyiz. Ağır duygular içinde kaybolacağız dramıyla gözlerimizi dolduracak, karakterlerimizin yansıtacağı aile yaşantısıyla da imrendirecek Babam Ve Ailesi izle eminiz tutulacaktır. Yakın zamanda karakterlerinin ayrıntılarına da ayrıca yer vereceğimiz, sürekli takipte kalmanızı dilediğimiz fan sayfası üzerinden Babam Ve Ailesi Dizisi her bilgilerini takip ederek, araştırmalarımız sonunda sizinle buluşturmaya sonuna kadar devam edeceğiz.

Babam Ve Ailesi 1.Bölüm

     
Eylül, Ekim arasında başlayacak Babam Ve Ailesi 1.Bölümü ile sizleri kendine tutuklu bırakacağına eminiz. Dizinin özelliği zaten son zamanlarda dramanın, aile yaşantısının en gerçekci halini yansıtarak sizlerin özlemini çektiğiniz konuda ki diziyle buluşturmasından kaynaklanıyor. İnanılmaz karakterleriyle her oyuncunun önemini vurgulayacak, hepsi birbirini sevdirse de kötü karakterlerde o kadar etki altında bırakacaktır. Babam Ve Ailesi izlemenin keyifini özellikle ailenizle hep beraber oturarak tatmanızı önermekteyiz. Çünkü nefessiz, heyecanla seyretmenin yeri ayrı olduğunu belirtirken bütün ev bireylerini eminiz ekranlara kitleyecektir.

Karakterleri, konusuyla reyting sıralamasında üstün performans sergileyeceğine kuşkumuz yokken Babam ve Ailesi 1.bölümü ile eminiz gündemi değiştirerek, gününü merakla bekleyeceğiniz diziler arasına dönüşecektir. Özellikle başrol isimlerimiz, geçmiş kariyerlerini incelediğimizde inanılmaz başarılara imza attığını görmüştük.

Babam Ve Ailesi Fragmanı

     
Babam Ve Ailesi izle çekimleri başlatılmış olup, yakın zamanda sizlerle tanıtımı buluşturmak için büyük sabırsızlık çekmektedirler. Gold Film, yapımcılığıyla çalışmaları sürdürülürken Kanal D yayınlanması beklenilen dizinin son aşamalarına doğru girmiş bulunmaktayız. Kış Sezonu için anlaşılırken, çekimleri şuanda yaz nedeniyle yavaştırıldığından dolayı Babam Ve Ailesi Tanıtım Fragmanı biraz zaman alabileceğinin altını çizmek zorundayız. Beklenilene değer olacağını bilmek istediğinizi belirtirken özellikle ana karakterlere tutuklu kalacaksınız. Bingöl, İnan'ın müthiş uyumu da sergileceğini inanılmaz etki altında tutarak hayranları giderek artacağını düşünmekteyim.

Son zamanlarda görebileceğiniz en duygu yüklü diziye hazırlıklı olun. Karakterlerin yeri geldiğinde hüznüne ortak olacaksınız, bazen ise mutluluklarını beraber tadabileceksiniz. Babam Ve Ailesi Dizisi artık başlamasına bir kaç aydan daha az vakit kalmıştır.

Babam Ve Ailesi İddalı Kadro

     
Ayça Bingöl'ü, tanımayan kalmadığından eminiz. Harika oyuncu performansıyla gözleri doldurmuş yeri gelmiş gözünden aşkı, anne olmayı, duygusallığı, daha nice güzel duyguları bize tattırmıştır. Yeniden Kanal D projesi olacak Babam Ve Ailesi ile ekranlara dönerken yeni sezonunun en bomba, emin dizisi ile anlaşmayı imzalamıştır. Bingöl, dizi hakkında yorumlarında senaryosunda birkaç ipucu vermiştir. Duygu yüklü konuya sahip olduğunun altını içerek inanılmaz derece de bağımlılık hissettiğini, karakterine hayran kaldığını vurguladı.

Babam Ve Ailesi Dizisi diğer başrol Bingöl'ün de, partneri olacak Bülent İnal'da, bir süre ardından ekranlara böylesine güçlü proje de yer alması hayranlarını sevindirdi. Dizinin ağır başlı karizmatik karakteri olacaktır. İnal, özellikle bulunduğu projenin içinde kendini şanslı hissetliğini vurgulamıştır. İddialı kadromuzda daha isimlerin katılacağı deneyimli oyuncularımız yer alarak çekimleri başladığında ileri ki zamanlarda detayına yer vereceğiz.

Babam ve Ailesi Canlı izle

     
Kanal D Eylül ayında başlayacak dizileri arasında Babam ve Ailesi katarak, duyurmuştur. Babam Ve Ailesi Canlı izlemek istediğiniz zamanların zorluk çekmemeniz için fan sayfası olarak sizlere olanak sağlamaktayız. Dizimiz başladığı andan itibaren canlı takip edebilmeniz için güzel alternatif olurken, eminiz çoğu zaman işinize yarayacağını düşünmekteyim. Böylelikle televizyon ekranlarından mahrum kaldıysanız internetten, anlık olarak rahatça online izlemenin keyifini buradan çıkarabilirsiniz.

Aşşağı ki adresnden Babam Ve Ailesi Canlı Yayını donmadan takip edebilirsiniz.

https://www.kanald.com.tr/canli-yayin

kayıtdışı izle

Bizim Hikaye izle

Seven ne yapmaz izle

Babam Ve Ailesi Son Bölüm izle

Kalbimdeki Deniz Son Bölüm izle

Popüler Yayınlar