Pazartesiyi Dolduracak Yeni Dizi Adı Efsane!

     
Babam Ve Ailesi final yapmasıyla beraber hayranları yeni proje arayışına geçtiğini ve pazartesiyi doldurmak için dizileri takip ettiğinizin farkındayız. Kanal D yeni atak yaparak Pazartesini dolduracak Adı Efsane Dizisini tanıtmışlardır. Erdal Beşikçioğlu, Gökçe Bahadır, Rojda Demirer'in, başrollerini paylaştığı dizinin One Tree Hill'in, uyarlaması olacaktır.
adı efsane

Efsane basketbolcu olan Tarık'ın, hikayesini anlatacak proje de yaptığı kaza sonrasında kariyerinin sonuna gelmiştir. Sakatlığı onda en çok kaybettiği ünü, şöhreti psikolojik yara açmıştır. Gün geçtikçe bambaşka birisi olma halini alırken sonunda ailesini ve her şeyini kaybetmiştir. Yaptığı hataların farkına ta ki kızlarını kaybedene kadar anlamıştır. Artık Tarık, önüne ikinci şansını sermiştir Adı Efsane Dizisinde tek istediği kızlarını tekrardan kazanmak için vereceği mücadeleyi konu haline alacaktır.

Diziyi anlık gelişmelerini, bilgilerini ve fragmanlarını takip edebileceğiniz güncel fan sitesine beklemekteyiz; http://www.adiefsaneizle.com

0 yorum:

Yorum Gönder

kayıtdışı izle

Bizim Hikaye izle

Seven ne yapmaz izle

Babam Ve Ailesi Son Bölüm izle

Kalbimdeki Deniz Son Bölüm izle

Popüler Yayınlar