Babam Ve Ailesi 12.Bölüm (5 Aralık Pazartesi)

     
Babam Ve Ailesi 12.Bölümü (5 Aralık Pazartesi) Neler Olacak?

1-2-3-


Gerçekler açığa çıkıyor! Ahmet'in, hayatını kaybedişi karakterlerimizi derinden sarsmıştır. Macide, kısa süreli tattığı zaferin keyfini çıkartmaktadır. Kadir'in, Ahmet'i, ölümünün sebebini cinayet olduğundan adı gibi emindir. Bu olayın arkasından giderek önemli ipucuları elde ederek Macide'nin, planlarını ortaya çıkartacak önemli kanıtlar elde etmiştir.

Hasret, son yaşadığı Tarık, vakasının travmasını üstünden atması o kadar kolay olmayacaktır. Unutmaya çalışsa da yine içinden insanlara karşı güvenini kazanmasında zorlanacak gibi gözüküyor. Mert, Hasret'in yaşadıklarının peşini bırakmayarak bütün ucunun Suzan'a, dokunduğunu çözer. Annesinin karşısına geçerek artık kötü birisi olduğunu yüzüne vurarak ona güvenmediğini söyleyip, derinden etkilemiştir. Suzan, ise Macide, başkan seçilmesiyle beraber üstelik büyük darbe almıştır İyicene köşeye sıkışır.

Kemal, öğrendiği gerçekler karşısında nutku tutulur. İçerde çaresiz özgürlüğünü bir an önce kazanmak için beklerken sonunda Kadir'in, tarafından beklenmedik gelişme olur. Artık Macide'yi, köşeye sıkıştıracak delilleri vardır. Bunu önüne sunarken kullanmamasının tek şartı ise babasını hapisten çıkartmasını şart koşar.

Babam Ve Ailesi 12. Bölüm izle, Babam Ve Ailesi Son Bölüm
12.bölüm

0 yorum:

Yorum Gönder

kayıtdışı izle

Bizim Hikaye izle

Seven ne yapmaz izle

Babam Ve Ailesi Son Bölüm izle

Kalbimdeki Deniz Son Bölüm izle

Popüler Yayınlar