Babam Ve Ailesi 9.Bölüm (14 Kasım Pazartesi)

     
Babam Ve Ailesi Yeni Bölümü, Babam Ve Ailesi 9.Bölüm(14 Kasım Pazartesi) Neler Olacak?

1-2-3


Aziz, ortalığı karıştırıyor. Kemal, olay yerine yetişemeden tekrardan Mert, Kadir'i kaçırmıştır. Bu sefer planı ise kedinin, fareyle oynadığı gibi Kemal, ailesine oyunlar çevirmektir. En önemli kozu olan evlatlarının elinde olmasını kullanarak başlar. Suzan'ı, arayarak Kemal'in, bir seçim yaptığını söylediğini ve olay yerine gelerek seçilen kişiyi Nlgün'le, beraber teslim almalarını söyler. İkisi de haliyle Kemal'in, üstüne giderek kimi seçtiğinin hesabını sorarlar. Kemal, başından beri evlatları arasında asla seçim yapmayacağını, yapmadığını açıklasa da bir türlü kendine inandırmamıştır.

Kemal, bütün ailesini bir araya getirme kararı alır. Aziz'in, hapishaneye düşene kadar hep beraber aynı çatı altında bir süre yaşamalarını isteyerek, emrivaki yapar. Haliyle ortalık yeteri kadar karışık olduğundan ev içinde çatışmalar giderek artarak, büyük gerilim hattı iki taraf içinde oluşmuştur. Asıl sürpriz olaylar ise son sahnelerinde yaşanacağını İpekçi Malikanesine, sürpriz gelişme gerçekleşecektir. Merakla Pazartesiyi beklemekteyiz!

Babam Ve Ailesi 9.Bölüm izle, Babam Ve Ailesi Son Bölüm
babam ve ailesi 9.bölüm

1 yorum:

  1. bölüm sonu çok vasattı bu neden böyle güzel bi diziye hangisi vuruldu gibi klişe bi bölüm sonu yaparsınız ki böyle giderse klişe bi dizi olacak ve izlenme oranı düşecek en azından kendi adıma

    YanıtlaSil

kayıtdışı izle

Bizim Hikaye izle

Seven ne yapmaz izle

Babam Ve Ailesi Son Bölüm izle

Kalbimdeki Deniz Son Bölüm izle

Popüler Yayınlar