Babam Ve Ailesi 8.Bölüm (7 Kasım Pazartesi)

     
Babam Ve Ailesi Yeni Bölümü, Babam Ve Ailesi 8.Bölümünde(7 Kasım Pazartesi) Neler Olacak?

1- 2

Fadıl, Suzan iş birliğinde harekete geçmişlerdir. Kemal'le, öpüşürken çekilmiş fotoğraflarını Nilgün'e, gösterirken büyük karamsarlık içine düşmesine neden olur. Daha önceden hissetmediği duyguları açığa çıkınca biraz dengesi şaşıracaktır.Suzan'ı da, kıskanmaya başlarken haliyle eşini de sahiplenme duygusu fazlalaşacaktır.

Suzan, Fadıla yeniden sinsi planların peşine düşeceklerdir. Kemal'in, kasasının şifresini vererek onun paralarını çalmasını ister. Böylelikle kötü darbe yiyeceğini düşünerek güçlerini yavaştan kaybederek zor durumda olması onları rahatlatacaktır. Ece, aldatıldığından dolayı epey sinirli ve Mert'e, karşı hırslıdır. Sırf onun canını yakmak için Kadir, gözü önünde birden öpecektir. Kadir, böylesine kullanılmaktan haz almayarak, tavrını Ece'ye karşı sert koyacak.

 Asıl şok etkisi yaratacak gelişme ise Aziz, tarafından gelecektir. Kadir ve Mert'i, bir araya getirerek Kemal, ailesine zor anlar yaşatacaktır. Çocuklarını kaçırarak onu büyük teste sokar. Evlatları arasından bir tanesini seçmesini ister. Suzan, Nilgün, çocukları kaçırıldığından yine bir araya gelmek zorunda kalacaklardır. Tek çare ise Kemal, tek başına onları kurtarmak zorundadır. Dizimizde bolca aksiyonlar, entrikalar yine boy gösterecektir.

Babam Ve Ailesi 8.Bölüm izle, Babam Ve Ailesi Son Bölüm
babam ve ailesi 8.bölüm

0 yorum:

Yorum Gönder

kayıtdışı izle

Bizim Hikaye izle

Seven ne yapmaz izle

Babam Ve Ailesi Son Bölüm izle

Kalbimdeki Deniz Son Bölüm izle

Popüler Yayınlar