Babam Ve Ailesi 11.Bölüm Fotoğrafları

     
Kemal'i, içerde zorlu zamanlar beklemektedir. Macide'nin, oğlunun zor durumda olmasını kullanmak istemese dahi karşısına bir teklifle çıkar. Eğer dediğini kabul ederse özgür kalacağını söylese de Kemal, isteğini Babam Ve Ailesi Yeni Bölümünde geri çevirecektir.
babam ve ailesi 11.bölüm fotoğrafları-1

babam ve ailesi 11.bölüm fotoğrafları-2
 Nilgün ve Çocuklarından tamamen ayrılmak şartıyla onu hapishaneden çıkaracağının sözünü vermiştir.
babam ve ailesi 11.bölüm fotoğrafları-3
 Böylesine teklif karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Kemal'in, annesini sert şekilde uyararak bir daha karşısına böyle çıkmamasını anlatarak rest çekmiştir.
babam ve ailesi 11.bölüm fotoğrafları-4
İçeride olduğu zamanlarda onu büyük sınav beklemektedir. Üstelik Macide'nin, teklifini acaba kafasında sorgulamasına da sebep olacak mıdır? Kemal, hayatının sınavını vermektedir.
babam ve ailesi 11.bölüm fotoğrafları-5

babam ve ailesi 11.bölüm fotoğrafları-6
Kadir, Macide'nin büyük açığını yakalayarak, sinsi planlar yaptığını tahmin etmektedir. Kemal'in, annesinin tek bilmediği ve kabullenemediği durum ise onların gerçekten onun çocukları olduğudur. Kadir, ilk defa İpekçi, kimliğini kullanmaya karar verecektir.
babam ve ailesi 11.bölüm fotoğrafları-7

babam ve ailesi 11.bölüm fotoğrafları-8

babam ve ailesi 11.bölüm fotoğrafları-9

babam ve ailesi 11.bölüm fotoğrafları-10

 Toplantı odası basılarak herkesin gözü önünde büyük ders vermeyi başaran Kadir, artık ezilen taraf kendi ailesinin olmayacağını hatırlatmıştır.
babam ve ailesi 11.bölüm fotoğrafları-11
Ahmet, kardeşi gibi sevdiği adamın bir oyuna kurban gittiğini düşünmektedir. Bunu Macide'nin, karşısına dikilerek açıklama getirecektir. Sonuna kadar peşini bırakmayacağını söylerken başını da belaya soktuğundan habersizdir.
babam ve ailesi 11.bölüm fotoğrafları-12
Fadıl ile Macide, yeniden harekete geçiyor bu sefer karşılarında ise Ahmet, vardır. Onu harcamak için yeni planlar kurup, oyunlarını bozmasında ki tehlikeleri birer birer ikisi ortadan kaldırmaya çalışacaktır.

0 yorum:

Yorum Gönder

kayıtdışı izle

Bizim Hikaye izle

Seven ne yapmaz izle

Babam Ve Ailesi Son Bölüm izle

Kalbimdeki Deniz Son Bölüm izle

Popüler Yayınlar