Babam Ve Ailesi 11.Bölüm (28 Kasım Pazartesi)

     
Babam Ve Ailesi Yeni Bölümü, Babam Ve Ailesi 11.Bölüm (28 Kasım Pazartesi) Neler Olacak?

1-2

Macide, Kemal'in karşısına zor durumda bırakacak teklif sunmuştur. Eğer özgürlüğünü tekrardan istiyorsa, Nilgün'den tamamen vazgeçmesini ister. Kemal, asla sevdikleri için seçim yapmayacağını tekrardan ispatlarken annesine sert çıkışarak, görüşmeden ayrılır. Hapishane de gerginlik her geçen zaman artmaktadır. Suçsuz birisi olarak orada bulunmak zordur. Büyük sınavdan geçen Kemal'e, karşı suçlular cephe almıştır. Aralarında büyük kargaşalar yaşanarak orada bulunması iyicene zorlaşacaktır.

Kadir ve Hasret, iş arayarak İstanbul'da, babalarının suçsuz olması ispatlanarak kadar ayaklarının üstüne basmak zorundadırlar. Yalnız Macide ve Suzan, onlara bütün kapıları kapatmıştır. Tarık, Suzan'la iş birliğinde Hasret'i, tuzağa düşürmek adına ona iş teklifi sunacaktır. Hayatlarının tekrardan düzeleceğine inanmaya başlayan Hasret, onu beklemedik kötü sürpriz beklemektedir.

Nilgün, çaresizce eşinin suçsuzluğunu ispatlamak için kanıt aramaktadır. Son çareyi Ahmet'in, kapısını çalarak bulurken. Yardım eli isteyecektir. Ahmet, uzun araştırmaları sonunda önemli sırlar elde etmeyi başarır ve hepsinin ucu Macide'ye, dokunduğunu fark etmiştir. Karşısına çıkarak Kemal'in, özgürlüğü için mücadele edeceğini söylerken resmen ona meydan okumuştur.

O sırada ise Fadıl, Macide'le ortaklığını iyicene ilerletmiştir. Yeni planlar üzerinden ilerleyerek bir yola girdiklerinden dolayı önlerinde ki engeli kaldırmakla anlaşırlar. Yeni hedefte ise Ahmet'in, öğrendiği sırlardan ötürü tehlike teşkil ettiğini düşünerek onun peşine düşeceklerdir.

Babam Ve Ailesi 11. Bölüm izle, Babam Ve Ailesi Son Bölüm
babam ve ailesi 11.bölüm

0 yorum:

Yorum Gönder

kayıtdışı izle

Bizim Hikaye izle

Seven ne yapmaz izle

Babam Ve Ailesi Son Bölüm izle

Kalbimdeki Deniz Son Bölüm izle

Popüler Yayınlar