Babam Ve Ailesi 10.Bölüm (21 Kasım Pazartesi)

     
Babam Ve Ailesi Yeni Bölümü, Babam Ve Ailesi 10.Bölüm (21 Kasım Pazartesi) Neler Olacak?

1-2-3

Senaryosunun değişiminin ilk bölümüyle ekranlara gelen dizimizin yeni senaristiyle ilk sınavına çıkıyor. Macide'nin, akıl almaz planıyla Aziz, Kemal arasında çıkan büyük silahlı kargaşa da tabancalar ateş almıştır. Herkesin şaşkınlık, üzüntü içinde olayı seyrederken, en çok etkilenen ise Nilgün, çocukları olacaktır.

Böylelikle güç patlaması yaşayan Macide, yeni alacağı kararlarla herkesin hayatını değişime uğratacaktır. Bunda onun ne kadar güçlü, gerektiği zaman korkutucu olacağını göstermektedir. Öncelikle Kadir, Hayat'ın işlerinden atılmasını sağlamıştır. Nilgün'ün, tutunacağı dal bırakmayarak İstanbul'da, yaşanamaz hale getirdiği yeni dünyasında sürekli önüne yeni engel çıkartır. Suzan, ise yaşananları şaşkınlıkla anlamaya çalışırken Macide'nin, tehlikesinin farkına varır. Mert, Çiçek olan biteni kavrayamamışlardır, babalarının yokluğunda her şey kontrolden çıkmıştır.

Macide, ise yaptıklarıyla Kemal'in, çıkış yapması için önüne büyük seçim sunmasına neden olur. Nilgün'le, evliliklerinde bir karar vermek zorunda kalacaktır.

Babam Ve Ailesi 10.Bölüm izle, Babam Ve Ailesi Son Bölüm
10.bölüm

0 yorum:

Yorum Gönder

kayıtdışı izle

Bizim Hikaye izle

Seven ne yapmaz izle

Babam Ve Ailesi Son Bölüm izle

Kalbimdeki Deniz Son Bölüm izle

Popüler Yayınlar