Babam Ve Ailesi 7.Bölüm (31 Ekim Pazartesi)

     
Babam Ve Ailesi Yeni Bölümü, Babam Ve Ailesi 7.Bölüm (31 Ekim Pazartesi) Neler olacak?

1- 2- 3

Kadir, evlilik sözleşmesini öğrenmesiyle Nikahı birbirine katmıştır. Nilgün, daha fazla yaşananlara dayanamayarak nikah kıyılmadan mekanı terk etmiştir. Kısa zamanda yaşadıklarından dolayı Kemal, ile evliliklerinin huzurlarını kaçıracağını, mutlu olamayacaklarını düşünerek yeniden Adana'ya, gitme kararı alır.

Kemal, bütün olanlardan Fadıl'ı, suçlu bularak, sert davranarak kovmuştur. Yalnız Fadıl, iyicene dışlandığını hissederek kaybeden taraf olmak istemeyecektir. Suzan'ın, karşısına geçerek Kemal'den, intikam almak için iş birliği teklif eder. Kadir, bir anlık sinirle hata yaptığını anlar. Babasından özür dileyerek, kalbini yeniden kazanmıştır. Nilgün'ü, tekrardan ikna etmek için beraber hareket ederler. Ona büyük sürpriz hazırlayarak herkesten habersiz birden evlenirler.

Suzan, artık acımasızdır, gözü sadece intikam görmektedir. İlk hedefi ise şirketi tamamen üstüne almak ve Kemal, ailesine zor zamanlar yaşamasını sağlamaktır. Bunun için önemli kozunu ortaya atacaktır. Tamer'in, dönüşü büyük ses getirerek, yeni olayların yaşanmasına neden olur. Amaç ise Kemal'in, iş adamı kimliğini düşürmektir. Bolca entrikalar, yeni heyecanlar Babam Ve Ailesinde sizleri bekliyor olacaktır.

Babam Ve Ailesi 7.Bölüm izle, Babam Ve Ailesi Son Bölüm
babam ve ailesi 7.bölüm

0 yorum:

Yorum Gönder

kayıtdışı izle

Bizim Hikaye izle

Seven ne yapmaz izle

Babam Ve Ailesi Son Bölüm izle

Kalbimdeki Deniz Son Bölüm izle

Popüler Yayınlar