Babam Ve Ailesi 5.Bölüm (17 Ekim Pazartesi)

     
Babam Ve Ailesi Yeni Bölümü, Babam Ve Ailesi 5.Bölümünde Neler Olacak?

1- 2

Nilgün, Kemal'in evlenme teklifini kabul etmiştir. Bütün yaşanmışlıkları bir kenarı bırakarak bu sefer gönül rahatlığıyla aşkını yaşamayı kararlaştırır. Adana'dan, dışlanan Kayalar, Kemal, isteğiyle İstanbul'a yerleşeceklerdir. Bunda demek oluyor ki Suzan, çocukları arasında ise yeni krizler, entrikaların başlamasına neden olacaktır.

Kadir, dayısının Hasret'i, kaçırma mevzusunda parmağı olduğunu öğrenmiştir. Deliye dönerek artık onu çevrelerinde istemeyerek, uzak tutmaya çalışacaktır. İstanbul'a, gelmesine kesinlikle karşı olurken yumruk yumruğa gireceklerdir.

Suzan, Nilgün bir araya geleceklerdir. İstanbul'a, yerleşmelerinden ötürü baya öfkeli olan Suzan, ağzından Kadir'i, öldürtmeye çalıştığını itiraf edecektir. Nilgün, büyük şok yaşayarak dişini gösterecektir. Evlatlarına zarar verme ihtimalini bile düşündüğünde deliye dönerken Suzan'a, hakkından gelir. Kemal'e de, hesap sorarken bildiğini söylediğinde araları açılarak, kısa tartışma yaşayacaklardır.

Suzan, bütün yaşadıklarından Mert'i, sorumlu tutmuştur. Mert, neye uğradığını şaşırırken bütün yaşananları kökten çözmek için kardeşi Kadir'le, konuşmayı kararlaştırır. Bu görüşme de neler yaşanacaktır? Duyguların giderek arttığı dizimizin yeni bölümünde sizleri bir çok olay bekliyor olacaktır. Pazartesi 20:00'da, buluşalım!

Babam Ve Ailesi 5.Bölüm izle, Babam Ve Ailesi Son Bölüm
babam ve ailesi 5.bölüm

0 yorum:

Yorum Gönder

kayıtdışı izle

Bizim Hikaye izle

Seven ne yapmaz izle

Babam Ve Ailesi Son Bölüm izle

Kalbimdeki Deniz Son Bölüm izle

Popüler Yayınlar