Babam Ve Ailesi 4.Bölüm (10 Ekim Pazartesi)

     
Babam Ve Ailesi Yeni Bölümü, Babam Ve Ailesi 4.Bölümünde Neler Olacak?

1- 2
Kemal, Evlenme teklifi etme hazırlığında! Suzan'la, boşanma davasının sonuna kadar gidiyor. Suzan, avukatına verdiği talimatlarla en ağır bedelleri ödemesi için, şartların altına Kemal'in, neredeyse bütün mal varlığını almayı planlayacaktır. Boşanmaktan vazgeçireceğini düşünürken iyicene çıkmasa girerken bu sefer çocuklarıyla tehdit etmeye başlayarak, Macide'le, beraber kısa süreli onun evine taşınacaklardır. İpekçi, ailesi tamamen dağılmış ve Kemal, arkasında tek başına kalırken tek dayanağı ise Nilgün, olacaktır. Adana'ya, uçarken ona büyük sürpriz hazırlayarak, sözünde durmak için evlilik teklifi etmeyi düşünür.

Kadir, annesinin ona yalan söylemesini bir türlü hazmedememiştir. Nilgün'ün, üstüne giderken babasına yaptığı haksızlıkları yüzüne vururken asıl ayrılanında kendisi olduğunu itiraf eder. Kadir, yeni bir yıkın yaşamıştır, evi terk etme kararı alırken kardeşi Hasret'in, çabalarıyla yeniden eve dönecektir.

Büyük koşuşturmaca! Adana'da kilerin, gözü dönmüştür. Hasret, fidye için kaçılırken karakterlerimizi büyük korku, koşuşturma bekliyor olacaktır. Kemal'in, yeniden dönmesi ile Nilgün'ü, evlatlarını karşısına alarak önemli kararını açıklacaktır. Bu karar nolacak? Hepsi pazartesi günü yine aynı saatinde 20:00'da, buluşalım!

Babam Ve Ailesi 4.Bölüm izle, Babam Ve Ailesi Son Bölüm
babam ve ailesi 4.bölüm

0 yorum:

Yorum Gönder

kayıtdışı izle

Bizim Hikaye izle

Seven ne yapmaz izle

Babam Ve Ailesi Son Bölüm izle

Kalbimdeki Deniz Son Bölüm izle

Popüler Yayınlar